Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
72,53%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
27,47%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
33,33%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
30,30%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
23,48%
Karol Konárik SNS
7,58%
Jaroslav Sekerka KSS
3,03%
Ondrej Binder NEKA
1,52%
Ladislav Fízik ASV
0,76%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
2
Pavol Svetlík, SNS
38 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
26 hlasov
4
Jaroslava Miklóšová, SMS
26 hlasov
5
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
24 hlasov
6
Jaroslav Kuracina, NEKA
22 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
22 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
21 hlasov
9
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
21 hlasov
10
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
21 hlasov
11
Ľubomír Motyčka, NEKA
19 hlasov
12
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
19 hlasov
13
Jozef Smekal, NEKA
18 hlasov
14
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
18 hlasov
15
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
17 hlasov
16
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
17
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
18
Michal Rusko, NEKA
14 hlasov
19
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
13 hlasov
20
Jaroslav Maslen, NEKA
11 hlasov
21
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Iveta Majerová, NEKA
10 hlasov
23
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
24
Ivan Kostúr, KSS
9 hlasov
25
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
26
Ľubomír Šesták, NEKA
8 hlasov
27
Janka Slobodníková, SĽS
7 hlasov
28
Janka Slaná, NEKA
7 hlasov
29
Jaroslav Sekerka, KSS
7 hlasov
30
Peter Majerský, KSS
7 hlasov
31
Ján Chladný, KDS
7 hlasov
32
Branislav Slaný, NEKA
6 hlasov
33
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
34
Peter Rusnák, NEKA
6 hlasov
35
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
36
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
37
Igor Donoval, ASV
5 hlasov
38
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
39
Juraj Remšík, SMS
5 hlasov
40
Martin Baník, KDS
5 hlasov
41
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
43
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
44
Ján Jambrich, SĽS
3 hlasov
45
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
46
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
47
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
48
Karol Jadáš, KDS
2 hlasov
49
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
50
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
51
Simon Barth, SMS
2 hlasov
52
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
53
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
54
Vladimír Sklenka, NEKA
1 hlasov
55
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
57
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
58
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
59
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
60
Róbert Huran, NEKA
1 hlasov
61
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

51,97
%
2017 1. kolo
33,45
%
2013 2. kolo
25,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,97%
2013 2. kolo 33,45%
2013 1. kolo 25,31%