vyberte rok
Ľuborečokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40,74%
Igor Kašper NEKA
28,40%
Marian Kotleba ĽSNS
18,52%
Martin Juhaniak NEKA
4,94%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
2,47%
Pavel Greksa NEKA
1,23%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,23%
Jozef Sásik SĽSAH
1,23%
Milan Urbáni SMS
1,23%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

31,61
%
2017 1. kolo
25,09
%
2013 2. kolo
22,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,61%
2013 2. kolo 25,09%
2013 1. kolo 22,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Pelč, NEKA
34 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
29 hlasov
3
Ján Mičuda, SMER-SD
22 hlasov
4
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
5
Rudolf Slivka, SNS
15 hlasov
6
Pavel Greksa, NEKA
15 hlasov
7
Jana Haláková, SMER-SD
12 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
10 hlasov
9
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
10
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
7 hlasov
13
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
14
Lucia Kašiarová, KSS
6 hlasov
15
Pavol Križo, SNS
5 hlasov
16
Marian Šulek, KSS
4 hlasov
17
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
4 hlasov
18
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
19
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
21
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
22
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
23
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
24
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
27
Péter Csúsz, SMK-MKP
2 hlasov
28
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
29
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
30
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
31
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
32
Attila Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
36
Zoltán Balog, NEKA
37
Július Čipčala, SRK
38
Karol Ferencz, MOST - HÍD
39
István Mázik, MKDA-MKDSZ
40
Péter György, SMK-MKP
41
László Kerekes, SMK-MKP
42
Štefan Kertész, MOST - HÍD
43
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD