Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
72,20%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
27,80%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
35,53%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
28,43%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,71%
Karol Konárik SNS
9,14%
Ondrej Binder NEKA
6,09%
Ladislav Fízik ASV
3,05%
Jaroslav Sekerka KSS
2,54%
Jozef Sásik SĽS
1,02%
Andrea Jenčíková NP
0,51%
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
73 hlasov
2
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
51 hlasov
3
Karol Konárik, SNS
49 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
42 hlasov
5
Iveta Majerová, NEKA
37 hlasov
6
Vladimír Sklenka, NEKA
36 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
34 hlasov
8
Jaroslav Kuracina, NEKA
29 hlasov
9
Peter Gogola, NEKA
28 hlasov
10
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
28 hlasov
11
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
27 hlasov
12
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
26 hlasov
13
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
14
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
24 hlasov
15
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
16
Pavol Svetlík, SNS
22 hlasov
17
Michal Rusko, NEKA
19 hlasov
18
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
19
Ján Chladný, KDS
19 hlasov
20
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
18 hlasov
21
Jaroslav Maslen, NEKA
17 hlasov
22
Jozef Smekal, NEKA
17 hlasov
23
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
24
Igor Donoval, ASV
16 hlasov
25
Peter Rusnák, NEKA
15 hlasov
26
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
15 hlasov
27
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
28
Ľubomír Piterka, NEKA
14 hlasov
29
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
30
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
31
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
32
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
33
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
34
Janka Slaná, NEKA
10 hlasov
35
Jaroslava Miklóšová, SMS
10 hlasov
36
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
37
Peter Majerský, KSS
10 hlasov
38
Juraj Remšík, SMS
9 hlasov
39
Jozef Sásik, SĽS
9 hlasov
40
Andrej Sliacky, SMS
9 hlasov
41
Janka Slobodníková, SĽS
9 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
8 hlasov
43
Ľubomír Šesták, NEKA
7 hlasov
44
Roman Štrba, SĽS
6 hlasov
45
Simon Barth, SMS
6 hlasov
46
Teodor Bindas, SMS
6 hlasov
47
Svetozár Tomič, SMS
5 hlasov
48
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
49
Miloš Horný, SMS
5 hlasov
50
Igor Ďurana, SĽS
4 hlasov
51
Dana Hríbiková, OKS
4 hlasov
52
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasov
53
Róbert Huran, NEKA
3 hlasov
54
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasov
55
Milan Prašovský, SĽS
3 hlasov
56
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
57
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
58
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
59
Martin Baník, KDS
2 hlasov
60
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
61
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

41,16
%
2017 1. kolo
29,70
%
2013 2. kolo
22,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,16%
2013 2. kolo 29,70%
2013 1. kolo 22,25%