Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
55,56%
Rudolf Bauer KDS
44,44%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,81%
Rudolf Bauer KDS
16,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,11%
Dominika Palaščáková NOVA
4,05%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,70%
Jaroslav Džunko NEKA
2,70%
Lukáš Sisák KSS
2,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,35%
Ivan Kuhn OKS
1,35%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER - SD
26 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
24 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
23 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
23 hlasov
5
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
20 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
19 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
18 hlasov
9
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
11 hlasov
13
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
14
Oliver Petrík, NEKA
10 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
17
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
18
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
19
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
21
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
22
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
23
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
24
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
25
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
27
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
28
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
29
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
30
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
31
Martin Magura, SMS
2 hlasov
32
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
33
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
34
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
35
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
36
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
37
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
40
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
41
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
43
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
44
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
45
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
46
Attila Barkó, SMK-MKP
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
48
Jaroslava Špaková, DS
49
Mária Uchnárová, SMS
50
Ján Potocký, SMS
51
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
52
Ján Mičuda, NEKA
53
Tomáš Bubelíny, NOVA
54
Ján Bednár, NOVA
55
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

25,81
%
2017 1. kolo
8,90
%
2013 2. kolo
12,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,81%
2013 2. kolo 8,90%
2013 1. kolo 12,04%