vyberte rok
Lošonecokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
58,41%
Tibor Mikuš NEKA
38,94%
József Berényi SMK
0,88%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,88%
Márius Novák NP
0,88%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

24,31
%
2017 1. kolo
14,47
%
2013 2. kolo
11,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,31%
2013 2. kolo 14,47%
2013 1. kolo 11,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
2
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
Augustín Hambálek, SMER-SD
26 hlasov
5
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
23 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
7
Marta Gubrická, SMER-SD
21 hlasov
8
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
10
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
12
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Peter Sloboda, NEKA
16 hlasov
14
Ľubomír Antal, SMER-SD
16 hlasov
15
Vladimír Púčik, SMER-SD
16 hlasov
16
Karol Zachar, SMER-SD
15 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
14 hlasov
18
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
14 hlasov
20
Peter Chmela, NEKA
13 hlasov
21
Štefan Krištofík, SMER-SD
13 hlasov
22
Valburga Lobotková, SMER-SD
12 hlasov
23
Marek Neštický, NEKA
11 hlasov
24
Matej Lančarič, NEKA
10 hlasov
25
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
27
Peter Bartovič, MOST - HÍD
8 hlasov
28
Elena Kátlovská, NEKA
7 hlasov
29
Martin Ostrovský, SNS
7 hlasov
30
Marcel Behro, NEKA
7 hlasov
31
Marián Galbavý, NEKA
7 hlasov
32
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Šimon Štefunko, NEKA
7 hlasov
35
Martin Uhlík, NEKA
6 hlasov
36
Viera Gbelcová, SNS
6 hlasov
37
Zuzana Frišová, DOST
6 hlasov
38
Bystrík Stanko, NEKA
6 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
5 hlasov
40
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Norbert Halász, NEKA
5 hlasov
42
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
43
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
45
Július Zemko, SMER-SD
5 hlasov
46
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
47
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
48
Jozef Pobiecký, NEKA
5 hlasov
49
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Tibor Pekarčík, NEKA
4 hlasov
51
Anna Šimončičová, SNS
4 hlasov
52
Jakub Mišek, NEKA
4 hlasov
53
Juraj Janček, DOMA DOBRE
3 hlasov
54
Juraj Novota, NEKA
3 hlasov
55
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
57
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasov
58
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
60
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
61
Jaroslav Jánoš, NEKA
2 hlasov
62
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
65
Peter Haščík, NEKA
1 hlasov
66
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
68
Marián Semáč, NAJ
69
Peter Sita, NEKA