vyberte rok
Lokokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
40,15%
Milan Uhrík ĽSNS
25,00%
Peter Oremus NEKA
17,42%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11,36%
Iván Farkas SMK
2,27%
Ľászló Hajdu MKDA
1,52%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,52%
Ján Marko NP
0,76%

Volebná účasť

15,98
%
2017 1. kolo
6,51
%
2013 2. kolo
7,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,98%
2013 2. kolo 6,51%
2013 1. kolo 7,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
45 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
3
Igor Gogora, NEKA
40 hlasov
4
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
35 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
6
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
7
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
8
Igor Éder, NEKA
25 hlasov
9
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
11
Igor Varga, NEKA
21 hlasov
12
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
19 hlasov
17
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
18
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
19
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
20
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
21
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
22
Tibor Csenger, SMK-MKP
13 hlasov
23
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
26
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Erika Sulinová, NEKA
11 hlasov
28
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
29
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
10 hlasov
30
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
31
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
32
Michal Ivanický, KSS
7 hlasov
33
Ján Kútik, KSS
7 hlasov
34
Pál Zachar, NEKA
6 hlasov
35
Zita Cseri, NEKA
6 hlasov
36
Ondrej Juhász, NEKA
6 hlasov
37
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
6 hlasov
38
Dezső Pálffy, SMK-MKP
5 hlasov
39
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Ján Hamar, KSS
4 hlasov
41
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasov
42
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
43
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Marianna Šedivá, NEKA
3 hlasov
45
Peter Köpöncei, SMK-MKP
2 hlasov
46
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasov