Lok okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,81%
Milan Belica NEKA
18,86%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13,88%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,54%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,63%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,91%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,91%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,56%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
3,20%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,85%
Martin Kusenda NEKA
2,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
58 hlasov
2
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
3
Mária Farkašová, NEKA
50 hlasov
4
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
49 hlasov
5
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
6
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
7
Peter Benček, NEKA
39 hlasov
8
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
9
Roland Bogár, NEKA
38 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
31 hlasov
11
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
12
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
13
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
14
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
15
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
16
Marek Földesi, NEKA
28 hlasov
17
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
18
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
26 hlasov
19
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
20
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
21
Peter Drábik, NEKA
23 hlasov
22
Mária Kuriačková, NEKA
21 hlasov
23
Tomáš Ižold, NEKA
21 hlasov
24
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
19 hlasov
25
Jozef Kubovič, NEKA
19 hlasov
26
Tomáš Krištof, NEKA
18 hlasov
27
Roman Salinka, NEKA
17 hlasov
28
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
29
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
30
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
31
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
32
Dana Ďurišová, NK/NEKA
14 hlasov
33
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
34
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
35
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
13 hlasov
36
Ján Janáč, NEKA
13 hlasov
37
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
38
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
12 hlasov
39
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
12 hlasov
40
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
41
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
42
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
43
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
11 hlasov
44
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
45
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
46
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
10 hlasov
47
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
48
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
49
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
50
Branislav Štefanický, NEKA
10 hlasov
51
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
9 hlasov
52
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
9 hlasov
53
Peter Marko, NK/NEKA
9 hlasov
54
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
55
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
56
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
57
Ján Proksa, NK/NEKA
8 hlasov
58
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
59
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
60
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
61
Tibor Moravský, NEKA
7 hlasov
62
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
63
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
6 hlasov
64
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
65
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
66
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
67
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
5 hlasov
68
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
69
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
5 hlasov
70
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
71
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
72
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
73
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
74
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
1 hlasov
76
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

53,79 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,79 %
04.11. 2017 1. kolo 15,98 %
23.11. 2013 2. kolo 6,51 %
09.11. 2013 1. kolo 7,01 %