Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
46,52%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37,41%
Dorota Bujňáková NP
3,36%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,36%
Anton Korba NEKA
2,64%
Štefan Straka KSS
2,16%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,92%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,68%
Jozef Mihalčin SĽS
0,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Kopáč, NEKA
360 hlasov
2
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
285 hlasov
3
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
147 hlasov
4
Michal Sýkora, SMER - SD
98 hlasov
5
Peter Hritz, SMER - SD
82 hlasov
6
Peter Brenišin, SMER - SD
80 hlasov
7
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
8
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
9
Richard Koky, NEKA
64 hlasov
10
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
58 hlasov
11
Jozef Janiga, SMER - SD
54 hlasov
12
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
49 hlasov
13
Peter Dujava, NEKA
46 hlasov
14
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
15
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
16
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
17
Ján Dravecký, NOVA
34 hlasov
18
Arne Kroták, NOVA
32 hlasov
19
Mária Ilenčíková, NEKA
28 hlasov
20
Mária Trembáčová, NEKA
28 hlasov
21
Vladimír Ondruš, SMER - SD
27 hlasov
22
Jana Dudová, NOVA
22 hlasov
23
Rudolf Abrahám, SMER - SD
18 hlasov
24
Danka Vančišinová, SMER - SD
14 hlasov
25
Branislav Švec, NOVA
14 hlasov
26
Jozef Teplický, SNS
12 hlasov
27
Veronika Brijová, SNS
11 hlasov
28
Anna Ondrušeková, NEKA
11 hlasov
29
Mário Kovalčík, NEKA
10 hlasov
30
Milan Antaš, SOĽ
10 hlasov
31
Ladislav Moravčík, NEKA
9 hlasov
32
Slavomír Božoň, SaS
9 hlasov
33
František Bednár, SĽS
9 hlasov
34
Marek Jackanič, ÚSVIT
8 hlasov
35
Iveta Martonová, 99%, PaS
8 hlasov
36
Martin Ščuka, SRK
8 hlasov
37
Elena Bačkorová, SĽS
6 hlasov
38
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
39
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
6 hlasov
40
Ján Kuchta, SĽS
6 hlasov
41
Milan Korenko, SĽS
6 hlasov
42
Kamil Horváth, SRK
5 hlasov
43
Peter Jakubčák, KSS
5 hlasov
44
Peter Roth, OKS
4 hlasov
45
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
46
Anna Jablonovská, SĽS
3 hlasov
47
Milan Marečák, SMS
3 hlasov
48
Ladislav Trembáč, SMS
3 hlasov
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasov
50
Rastislav Wolf, SĽS
2 hlasov
51
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
52
Daniel Abaffy, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

27,25
%
2017 1. kolo
28,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,25%
2013 1. kolo 28,10%