Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
52,07%
Milan Mazurek REPUBLIKA
16,54%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, ...
15,16%
Filip Kuffa ŽIVOT
6,13%
Michal Biganič NEKA
3,22%
Ján Bync NEKA
2,45%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,68%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,53%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,92%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,31%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
487 hlasov
2
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
294 hlasov
3
Anton Danko, NEKA
168 hlasov
4
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
165 hlasov
5
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
112 hlasov
6
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
106 hlasov
7
Peter Brenišin, NEKA
93 hlasov
8
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
9
Milan Baran, NEKA
76 hlasov
10
Martin Lajoš, NEKA
76 hlasov
11
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
12
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
60 hlasov
13
Jozef Švagerko, NEKA
55 hlasov
14
Rastislav Cunik, NEKA
49 hlasov
15
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44 hlasov
16
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
41 hlasov
17
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
40 hlasov
18
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
40 hlasov
19
Peter Olexa, ŽIVOT
37 hlasov
20
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
36 hlasov
21
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
22
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
36 hlasov
23
Jozef Janiga, NEKA
36 hlasov
24
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
33 hlasov
25
Vladimír Lajčák, NEKA
33 hlasov
26
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
26 hlasov
27
Tatiana Husárová, NEKA
26 hlasov
28
Michala Gánovská, REPUBLIKA
25 hlasov
29
Angela Františková, SNS
25 hlasov
30
Štefan Pčola, NEKA
24 hlasov
31
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
23 hlasov
32
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
33
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
34
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
35
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
20 hlasov
36
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
37
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
38
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
18 hlasov
39
Anna Schlosserová, NEKA
17 hlasov
40
Ladislav Kalász, NEKA
16 hlasov
41
Pavol Legát, NK/NEKA
16 hlasov
42
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
43
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
44
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
45
Martin Sýkora, NK/NEKA
15 hlasov
46
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
15 hlasov
47
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
48
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
49
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
50
Jozef Lengvarský, KSS
14 hlasov
51
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
13 hlasov
52
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
53
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
54
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
11 hlasov
55
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
10 hlasov
56
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
10 hlasov
57
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
10 hlasov
58
Jozef Bednár, NEKA
9 hlasov
59
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
60
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
61
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
62
Roderik Ledecký, SNS
8 hlasov
63
Rastislav Šuliga, NEKA
8 hlasov
64
Peter Dujava, NEKA
8 hlasov
65
Ingrid Lindemanová, NEKA
8 hlasov
66
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
67
Darina Jatiová, NEKA
6 hlasov
68
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
69
Iveta Ružeková, NaS - ns
5 hlasov
70
Ján Nemec, SNS
5 hlasov
71
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
72
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasy
73
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
2 hlasy
74
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasy

Volebná účasť

51,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,00 %
04.11. 2017 1. kolo 27,25 %
09.11. 2013 1. kolo 28,10 %