Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
37,41%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,21%
Igor Ryban NEKA
20,41%
Juraj Pavlovič KSS
11,56%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
79 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
60 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
43 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
5
Peter Kašuba, NEKA
29 hlasov
6
Tibor Adamko, NEKA
28 hlasov
7
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
8
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
9
Tatiana Červeňová, SMER - SD
27 hlasov
10
Miroslav Mazúr, SMER - SD
25 hlasov
11
Peter Šimkovič, NEKA
24 hlasov
12
Zdenko Kozák, NEKA
22 hlasov
13
Tomáš Zanovit, SNS
22 hlasov
14
Katarína Tomášová, SMER - SD
22 hlasov
15
Milan Benko, NEKA
20 hlasov
16
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
17
Róbert Ivaška, SMER - SD
16 hlasov
18
Vladimír Polakovič, NEKA
15 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
15 hlasov
20
Marek Pavlovič, KSS
13 hlasov
21
Juraj Antal, NEKA
12 hlasov
22
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
23
Štefan Balošák, SMER - SD
10 hlasov
24
Nadežda Šugrová, SMER - SD
10 hlasov
25
Miroslav Herák, KSS
10 hlasov
26
Július Morgoš, OKS, NOVA
10 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
28
Matej Bórik, NEKA
9 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
8 hlasov
30
Peter Belica, NEKA
8 hlasov
31
Stanislav Rohoň, NEKA
8 hlasov
32
Marián Fedor, SMER - SD
8 hlasov
33
Ján Mičko, KSS
8 hlasov
34
Peter Maruniak, EDS
7 hlasov
35
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
36
Róbert Gottlieb, NEKA
6 hlasov
37
Martin Tanevski, KSS
5 hlasov
38
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
39
František Kurhajec, ĽS-HZDS
5 hlasov
40
Danica Medvecká, KSS
5 hlasov
41
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
5 hlasov
42
Milan Nemček, EDS
5 hlasov
43
Ľubomír Kolár, KSS
4 hlasov
44
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
4 hlasov
46
Jozef Kendra, KSS
3 hlasov
47
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
48
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Marcel Vajzer, NP
2 hlasov
50
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
51
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
52
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
1 hlasov
54
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov

Volebná účasť

39,42
%
2017 1. kolo
19,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,42%
2013 1. kolo 19,46%