vyberte rok
Lipovecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
53,85%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
30,77%
Ján Lunter NEKA
7,69%
Znenek Očovan NAJ
7,69%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

26,92
%
2017 1. kolo
16,32
%
2013 2. kolo
16,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,92%
2013 2. kolo 16,32%
2013 1. kolo 16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Kvietok, SMER-SD
10 hlasov
2
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
6
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
7
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
8
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
12
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
13
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
15
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
18
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
19
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
20
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
21
Aladár Bari, MOST - HÍD
22
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24
Ferenc Auxt, SMK-MKP
25
Csaba Csízi, MOST - HÍD
26
Katarína Moncoľová, NEKA
27
Zdenek Očovan, NAJ
28
Alena Pivovarčiová, NP
29
Martin Pliešovský, SNS
30
Ladislav Rigó, SMK-MKP
31
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
32
Vojtech Szajkó, SRK
33
Aneta Vargicová, SNS
34
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
35
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
37
Gejza Mede, NEKA
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
40
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Miroslava Grendelová, KSS
42
Ivan Hazucha, SMER-SD
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Peter Juhász, SMK-MKP
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
47
Ladislav Lang, MOST - HÍD
48
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...