Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
23,73%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,34%
Milan Belica NEKA
18,64%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10,17%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,47%
Martin Kusenda NEKA
5,08%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,08%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,39%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,69%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,69%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
2
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
3
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
4
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
5
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
6
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
7
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
8
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
9
Peter Antal, Progresívne Slovensko
9 hlasov
10
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
11
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
12
Roman Németh, SMER - SD, SNS
8 hlasov
13
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
14
István Samu, NEKA
8 hlasov
15
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
8 hlasov
16
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
17
Jozef Jobbágy, NEKA
7 hlasov
18
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
7 hlasov
19
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
20
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
22
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
5 hlasov
23
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
5 hlasov
24
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
4 hlasov
25
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
26
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
4 hlasov
27
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
28
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
29
Zsolt Feszty, NEKA
3 hlasov
30
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
31
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
3 hlasov
32
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
3 hlasov
33
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2 hlasov
34
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
35
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2 hlasov
36
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
37
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
38
Péter Korpás, NEKA
2 hlasov
39
Gyula Köles, NK/NEKA
1 hlasov
40
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

64,95 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,95 %
04.11. 2017 1. kolo 25,61 %
23.11. 2013 2. kolo 11,62 %
09.11. 2013 1. kolo 15,50 %