vyberte rok
Lipovceokres Prešov

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
56,64%
Peter Chudík Smer-SD
21,68%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,09%
Ján Garaj NEKA
6,99%
Andrej Gmitter NEKA
2,80%
František Oľha Šanca
2,10%
Miroslav Škvarek SNS
0,70%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

34,33
%
2017 1. kolo
29,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,33%
2013 1. kolo 29,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
2
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
3
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
4
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
5
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
6
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
7
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
8
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
9
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
10
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
11
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
12
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
13
Jozef Kičura, SMER-SD
29 hlasov
14
Juraj Hudáč, SMER-SD
28 hlasov
15
Emil Chlapeček, SMER-SD
26 hlasov
16
Miroslav Benko, SMER-SD
26 hlasov
17
Jozef Demčák, NEKA
26 hlasov
18
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
19
Milan Hudák, SMER-SD
24 hlasov
20
Martin Ďurišin, NEKA
23 hlasov
21
Martin Kovalčík, NEKA
22 hlasov
22
Peter Šmeringai, NEKA
21 hlasov
23
Miroslav Bartko, NEKA
20 hlasov
24
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
18 hlasov
25
Michal Majdák, SNS
18 hlasov
26
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Róbert Tkáč, SMER-SD
15 hlasov
28
Rudolf Dupkala, NEKA
14 hlasov
29
František Porochnavý, NEKA
14 hlasov
30
Eva Harsághy, SNS
13 hlasov
31
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
32
Richard Drutarovský, OKS
13 hlasov
33
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
34
Pavel Hagyari, NEKA
12 hlasov
35
Ján Ahlers, NEKA
11 hlasov
36
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
37
Patrik Kiseľa, NEKA
11 hlasov
38
Štefan Kubini, VZDOR
10 hlasov
39
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
František Oľha, ŠANCA
10 hlasov
41
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
42
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
43
Peter Cvengroš, NEKA
9 hlasov
44
Ľuba Kráľová, NEKA
8 hlasov
45
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
46
Jana Kočišová Čižová, NEKA
7 hlasov
47
Pavol Kleban, SNS
7 hlasov
48
Cyril Leško, SNS
7 hlasov
49
Jozef Babinčák, NEKA
7 hlasov
50
Tomáš Cina, SZ
6 hlasov
51
Peter Bartek, SNS
6 hlasov
52
Peter Krajňák, MOST - HÍD
5 hlasov
53
Marcela Birošová, SMER-SD
5 hlasov
54
Jaroslav Daňo, SMER-SD
5 hlasov
55
Ján Dobrovič, SNS
5 hlasov
56
Renáta Fedorčíková, NEKA
5 hlasov
57
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
58
Ján Tobiaš, SP
4 hlasov
59
Martina Copáková, ŠANCA
4 hlasov
60
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
61
Ľudovít Sabol, SNS
4 hlasov
62
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
3 hlasov
63
Ruženka Berežná, NEKA
3 hlasov
64
Michal Hlivjak, SNS
3 hlasov
65
Milan Šteiner, SZS
3 hlasov
66
Jozef Šváč, NP
3 hlasov
67
Ľudovít Malaga, SMER-SD
3 hlasov
68
Ivan Bobák, SNS
3 hlasov
69
Vladimír Uram, SMER-SD
2 hlasov
70
Peter Šulík, DS
2 hlasov
71
Matúš Murajda, MOST - HÍD
2 hlasov
72
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
73
Jozef Čokina, MOST - HÍD
2 hlasov
74
Jozef Červeňák, NP
2 hlasov
75
Vladimír Borecký, SNS
2 hlasov
76
Peter Kríž, ŠANCA
2 hlasov
77
Tomáš Lukačko, SMER-SD
2 hlasov
78
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
79
Jozef Dužda, RIS
1 hlasov
80
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
1 hlasov
81
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
82
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
1 hlasov
83
Martin Lipka, SNS
1 hlasov
84
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
1 hlasov
85
Ľubomír Safko, NAJ
1 hlasov
86
Štefan Szidor, MOST - HÍD
87
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
88
Andrej Tudor, KSS
89
Peter Uhlár, OKS
90
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
91
René Polačok, DS
92
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
93
Mária Halátová, DS
94
Igor Kréta, KSS
95
Marián Krakovský, KSS
96
Eva Hrabková, KSS
97
Peter Ihnat, NEKA
98
Michal Mamrilla, KSS
99
Štefan Janíčko, KSS