vyberte rok
Lipovanyokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
41,27%
Marian Kotleba ĽSNS
25,40%
Igor Kašper NEKA
14,29%
Pavel Greksa NEKA
7,94%
Miroslav Gálik NAS
3,17%
Martin Juhaniak NEKA
3,17%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
3,17%
Milan Urbáni SMS
1,59%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

32,70
%
2017 1. kolo
26,66
%
2013 2. kolo
40,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,7%
2013 2. kolo 26,66%
2013 1. kolo 40,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
42 hlasov
2
Rudolf Slivka, SNS
17 hlasov
3
Branislav Hámorník, SMER-SD
17 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
16 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
13 hlasov
6
Ján Mičuda, SMER-SD
12 hlasov
7
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
8
Juraj Pelč, NEKA
9 hlasov
9
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Pavol Križo, SNS
7 hlasov
11
Lukáš Čavoj, NEKA
7 hlasov
12
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
6 hlasov
13
Lucia Kašiarová, KSS
5 hlasov
14
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
15
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
16
Pavel Greksa, NEKA
4 hlasov
17
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
18
Péter Csúsz, SMK-MKP
3 hlasov
19
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
21
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
22
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
23
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
26
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
28
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
32
Július Čipčala, SRK
33
Karol Ferencz, MOST - HÍD
34
Péter György, SMK-MKP
35
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
36
László Kerekes, SMK-MKP
37
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
38
István Mázik, MKDA-MKDSZ
39
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
41
Jozef Bari, SRK
42
Zoltán Balog, NEKA
43
Attila Agócs, MOST - HÍD
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD