Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
44,40%
Milan Belica NEKA
29,72%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,09%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,59%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,85%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,49%
Martin Kusenda NEKA
1,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,10%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,73%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,18%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcel Filaga, NEKA
213 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
186 hlasov
3
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
167 hlasov
4
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
144 hlasov
5
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
129 hlasov
6
Miloš Rybár, NEKA
127 hlasov
7
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
120 hlasov
8
Marek Šimunek, NEKA
103 hlasov
9
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
98 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
94 hlasov
11
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
12
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
68 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
64 hlasov
14
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
15
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
16
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
55 hlasov
17
Otokar Klein, NEKA
53 hlasov
18
Adam Meško, DOMOV-NS
50 hlasov
19
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
49 hlasov
20
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
21
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
22
Martin Búry, NEKA
46 hlasov
23
Judita Laššáková, NEKA
46 hlasov
24
Stanislav Petráš, NEKA
44 hlasov
25
Erik Kliment, NEKA
42 hlasov
26
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
42 hlasov
27
Jozef Zaťko, NK/NEKA
37 hlasov
28
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
29
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
34 hlasov
30
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
31
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
32
Alena Jaššová, REPUBLIKA
28 hlasov
33
Peter Podbehlý, NEKA
26 hlasov
34
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
35
Richard Gajdoš, NEKA
25 hlasov
36
Michal Prešinský, REPUBLIKA
24 hlasov
37
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
38
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
39
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
21 hlasov
40
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
41
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
42
Gabriel Katona, NEKA
19 hlasov
43
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
44
Dušan Pukanec, NK/NEKA
19 hlasov
45
František Slávik, Progresívne Slovensko
18 hlasov
46
Miroslav Kleman, NK/NEKA
18 hlasov
47
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
17 hlasov
48
Peter Chmelo, REPUBLIKA
17 hlasov
49
Pavol Timko, REPUBLIKA
16 hlasov
50
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
51
Denis Gondžala, REPUBLIKA
15 hlasov
52
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
53
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
11 hlasov
54
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
55
Ivan Katona, NEKA
11 hlasov
56
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
57
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
58
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
59
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
60
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
61
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
62
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
63
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
64
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
65
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
66
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
67
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
68
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
69
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

48,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,34 %
04.11. 2017 1. kolo 28,43 %
23.11. 2013 2. kolo 17,11 %
09.11. 2013 1. kolo 17,96 %