Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38,60%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
28,07%
Anton Korba NEKA
14,04%
Dorota Bujňáková NP
5,26%
Štefan Straka KSS
5,26%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,51%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,51%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,75%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jiří Ballarin, NEKA
23 hlasov
2
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
3
Jozef Kičura, SMER - SD
12 hlasov
4
Michal Kaliňák, SMER - SD
12 hlasov
5
Vladislav Bašista, SMER - SD
12 hlasov
6
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
7
Peter Klein, NEKA
9 hlasov
8
Radoslav Čuha, SMER - SD
9 hlasov
9
Patrik Tomič, NEKA
8 hlasov
10
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
11
Miroslav Benko, SMER - SD
8 hlasov
12
Miroslav Leško, SMER - SD
7 hlasov
13
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
14
Viera Leščáková, NOVA
6 hlasov
15
Ján Andrejko, NEKA
6 hlasov
16
Ľudovít Malaga, NEKA
6 hlasov
17
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
18
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
19
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
20
Pavel Mihaľák, NEKA
5 hlasov
21
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
22
Emil Chlapeček, SMER - SD
5 hlasov
23
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
24
Pavel Hagyari, NEKA
5 hlasov
25
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
26
Rudolf Voit, NEKA
4 hlasov
27
Ondrej Gubač, NEKA
4 hlasov
28
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
29
Dušan Brhlík, NEKA
4 hlasov
30
Iveta Baranová, NEKA
4 hlasov
31
Ján Katica, NEKA
4 hlasov
32
Mikuláš Komanický, SMER - SD
4 hlasov
33
Radovan Bačík, NEKA
4 hlasov
34
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
35
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
36
Jozef Frankovský, NEKA
3 hlasov
37
Vladimír Feľbaba, NOVA
3 hlasov
38
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
39
Ladislav Babuščák, NOVA
3 hlasov
40
Ján Dobrovič, NEKA
3 hlasov
41
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Peter Bugár, KSS
3 hlasov
43
Štefan Hatok, NEKA
3 hlasov
44
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
45
Janette Langová, NOVA
3 hlasov
46
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
47
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
48
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
49
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
50
Radoslav Bednarčik, SNS
2 hlasov
51
Branko Benko, SMER - SD
2 hlasov
52
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
53
Peter Hatalčík, SMER - SD
2 hlasov
54
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
55
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
56
Matúš Murajda, NEKA
2 hlasov
57
Lukáš Priščák, SNS
2 hlasov
58
Stanislav Šváby, NOVA
2 hlasov
59
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
60
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
61
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
62
Zdenko Velecký, NEKA
2 hlasov
63
Marek Guman, NEKA
1 hlasov
64
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
65
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
66
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
67
František Janus, NEKA
1 hlasov
68
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
69
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
70
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
71
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
72
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
73
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
74
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
75
Alica Dragulová, NOVA
1 hlasov
76
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
77
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
78
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
79
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
80
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
81
František Balog, SRÚS
82
Viera Vasiliaková, KSS
83
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
84
Marián Krakovský, KSS
85
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
86
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
87
Stanislav Mathia, NOVA
88
Jaroslav Uličný, SNS
89
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
90
Viliam Sedlák, 99%, PaS
91
Jozef Kipikaša, SNS
92
Jozef Jakubík, 99%, PaS
93
Tibor Bažo, SRÚS
94
Pavol Kleban, SNS
95
Vladimír Borecký, NEKA
96
Milan Cimerman, Z-SNP
97
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
98
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
99
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
100
Michal Hlivjak, 99%, PaS
101
Milan Hlivjak, 99%, PaS
102
Paulína Štefaničová, NOVA

Volebná účasť

21,47
%
2017 1. kolo
15,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,47%
2013 1. kolo 15,69%