Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
65,67%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
17,91%
Adrián Mikuš NEKA
11,19%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,24%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,24%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,75%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
58 hlasov
2
Michal Dobiš, NEKA
44 hlasov
3
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
36 hlasov
4
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
32 hlasov
5
Silvia Grúberová, NEKA
32 hlasov
6
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
28 hlasov
7
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
28 hlasov
8
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
9
Silvia Bošnovičová, NEKA
22 hlasov
10
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
21 hlasov
11
Michal Ďureje, NEKA
21 hlasov
12
Ladislav Smatana, NEKA
20 hlasov
13
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
14
Tomáš Tines, NEKA
19 hlasov
15
Katarína Svobodová, NEKA
19 hlasov
16
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
18 hlasov
17
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
18 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
17 hlasov
19
Mária Šramková, NEKA
17 hlasov
20
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
21
Tomáš Šujan, NEKA
14 hlasov
22
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
23
Helena Dadíková, NEKA
13 hlasov
24
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
25
Michaela Brunclíková, NEKA
13 hlasov
26
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
13 hlasov
27
Ľuboš Jelačič, NEKA
12 hlasov
28
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
29
Juraj Leporis, NEKA
11 hlasov
30
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
10 hlasov
31
Radoslav Iždinský, NEKA
10 hlasov
32
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
10 hlasov
33
Alojz Vlčko, NEKA
10 hlasov
34
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
10 hlasov
35
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
36
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
9 hlasov
37
Viera Mrázová, NEKA
8 hlasov
38
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
8 hlasov
39
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
40
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
41
Dušan Šimka, NEKA
8 hlasov
42
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
43
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
7 hlasov
44
Ambróz Jamriško, NEKA
6 hlasov
45
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
6 hlasov
46
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
6 hlasov
47
Zuzana Hujsiová, NEKA
6 hlasov
48
Branislav Doboš, REPUBLIKA
5 hlasov
49
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
50
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
5 hlasov
51
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
52
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
53
Vladimír Revický, REPUBLIKA
5 hlasov
54
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
5 hlasov
55
Eva Hodásová, KSS
4 hlasy
56
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
4 hlasy
57
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasy
58
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
3 hlasy
59
Andrea Filt, DS
3 hlasy
60
Miroslav Ertel, DS
3 hlasy

Volebná účasť

32,19 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,19 %
04.11. 2017 1. kolo 36,68 %
09.11. 2013 1. kolo 24,63 %