vyberte rok
Lipníkokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
45,81%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
23,87%
Štefan Škultéty NEKA
14,19%
Petra Hajšelová Sme rodina
11,61%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,94%
Nora Pániková SZS
1,29%
Igor Valko NP
1,29%

Volebná účasť

36,68
%
2017 1. kolo
24,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,68%
2013 1. kolo 24,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
110 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
64 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
47 hlasov
4
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
32 hlasov
6
Tomáš Tines, NEKA
31 hlasov
7
Michal Ďureje, NEKA
28 hlasov
8
Martin Drozd, NEKA
28 hlasov
9
Jana Matiašková, NEKA
26 hlasov
10
Mária Šramková, NEKA
26 hlasov
11
Alojz Vlčko, NEKA
24 hlasov
12
Miroslav Dzina, NEKA
23 hlasov
13
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
14
Pavol Caňo, NEKA
23 hlasov
15
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
16
Tomáš Kozák, NEKA
20 hlasov
17
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
18
Andrej Kmotorka, NEKA
20 hlasov
19
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
20
Miroslav Rajčo, NEKA
19 hlasov
21
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
22
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
23
Jozef Franek, NEKA
16 hlasov
24
Anton Vrecko, NEKA
16 hlasov
25
Martin Šujan, NEKA
15 hlasov
26
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
27
Branislav Gigac, NEKA
13 hlasov
28
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
29
Dušan Ďuriš, NEKA
12 hlasov
30
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
31
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
32
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
33
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
34
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
35
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
36
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
38
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
39
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
40
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Martin Uríček, NEKA
8 hlasov
42
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
43
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
44
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
45
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Ingrid Majdová, KSS
6 hlasov
47
Viera Hurtišová, KSS
6 hlasov
48
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
49
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
50
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
51
Tomáš Grešner, NEKA
4 hlasov
52
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
53
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
54
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
55
Eduard Prilinský, NEKA
4 hlasov
56
Jozef Otto, NEKA
4 hlasov
57
Karol Herceg, KSS
4 hlasov
58
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
59
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
60
Branislav Krpelan, NEKA
3 hlasov
61
Igor Sojka, KSS
3 hlasov
62
Ľubomír Dzurák, NEKA
3 hlasov
63
Ján Madžo, DOMA DOBRE
2 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
66
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Marián Mittaš, KSS
68
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA