Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
60,44%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
19,78%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,99%
Marián Herdel NEKA
7,69%
Ľubomír Žabár NEKA
1,10%
Peter Palko KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudovít Vojtko, SNS
72 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
31 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
24 hlasov
4
Katarína Macháčková, NEKA
23 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
19 hlasov
6
Štefan Gaman, SMER - SD
17 hlasov
7
Štefan Mjartan, SMER - SD
17 hlasov
8
Róbert Frimmel, NEKA
15 hlasov
9
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
10
Vojtech Bartoš, NEKA
14 hlasov
11
Vladimír Petráš, SNS
14 hlasov
12
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
13
Dušan Šimka, NEKA
13 hlasov
14
Dana Melišková, NEKA
13 hlasov
15
Ján Belanský, NEKA
13 hlasov
16
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
17
Richard Takáč, SMER - SD
12 hlasov
18
František Tám, SMER - SD
11 hlasov
19
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
20
Ján Bodnár, SMER - SD
10 hlasov
21
Peter Juríček, NEKA
10 hlasov
22
Ján Cipov, SMER - SD
10 hlasov
23
Helena Dadíková, NEKA
10 hlasov
24
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
25
Dušan Ďuriš, SMER - SD
9 hlasov
26
Martin Lukačovič, SMER - SD
8 hlasov
27
Viliam Kurbel, NEKA
8 hlasov
28
Jozef Balčirák, NEKA
8 hlasov
29
Emil Divéky, SNS
7 hlasov
30
Vojtech Čičmanec, NEKA
6 hlasov
31
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
32
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
33
Miloš Cúcik, NEKA
6 hlasov
34
Anton Špeťko, NEKA
5 hlasov
35
Boris Borovica, SNS
5 hlasov
36
Roman Hlaváč, NEKA
5 hlasov
37
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasov
38
Mária Luprichová, SNS
4 hlasov
39
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
40
Miroslav Valach, KSS
4 hlasov
41
Petra Kobetičová, NEKA
4 hlasov
42
Adriána Svitková, SMS
4 hlasov
43
Marián Mikula, KSS
4 hlasov
44
Ján Mokrý, SNS
4 hlasov
45
Marek Michalovič, NEKA
4 hlasov
46
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
47
Zuzana Kútna, SMS
3 hlasov
48
Miroslav Samiec, KSS
3 hlasov
49
Štefan Škríp, SNS
2 hlasov
50
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasov
51
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
52
Jozef Meluš, NEKA
2 hlasov
53
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
2 hlasov
54
Jozef Vrábeľ, NEKA
2 hlasov
55
Branislav Ondruška, SNS
1 hlasov
56
Andrej Plachý, KSS
1 hlasov
57
Ľuboš Maxina, NEKA
1 hlasov
58
Viera Masaryková, NEKA
1 hlasov
59
Jaroslav Hanzel, NEKA
1 hlasov
60
Patrícia Grófová, NEKA
1 hlasov
61
Vladimíra Ďuračková, NEKA
1 hlasov
62
Marek Daniš, ĽS-HZDS
1 hlasov
63
Jozef Zubák, DOST
1 hlasov
64
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
65
Anton Turčan, KSS
66
Jozef Škadra, SNS
67
Jana Červienková, NEKA
68
Ján Dobrovodský, NEKA
69
Milan Bureš, KSS
70
Jaroslav Daniš, DOST

Volebná účasť

36,68
%
2017 1. kolo
24,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,68%
2013 1. kolo 24,63%