Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
65,67%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
17,91%
Adrián Mikuš NEKA
11,19%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,24%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,24%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
58 hlasov
2
Michal Dobiš, NEKA
44 hlasov
3
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
36 hlasov
4
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
32 hlasov
5
Silvia Grúberová, NEKA
32 hlasov
6
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
28 hlasov
7
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
28 hlasov
8
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
9
Silvia Bošnovičová, NEKA
22 hlasov
10
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
21 hlasov
11
Michal Ďureje, NEKA
21 hlasov
12
Ladislav Smatana, NEKA
20 hlasov
13
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
14
Tomáš Tines, NEKA
19 hlasov
15
Katarína Svobodová, NEKA
19 hlasov
16
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
18 hlasov
17
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
18 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
17 hlasov
19
Mária Šramková, NEKA
17 hlasov
20
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
21
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
22
Tomáš Šujan, NEKA
14 hlasov
23
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
24
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
13 hlasov
25
Michaela Brunclíková, NEKA
13 hlasov
26
Helena Dadíková, NEKA
13 hlasov
27
Ľuboš Jelačič, NEKA
12 hlasov
28
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
29
Juraj Leporis, NEKA
11 hlasov
30
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
10 hlasov
31
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
10 hlasov
32
Alojz Vlčko, NEKA
10 hlasov
33
Radoslav Iždinský, NEKA
10 hlasov
34
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
10 hlasov
35
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
36
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
9 hlasov
37
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
8 hlasov
38
Viera Mrázová, NEKA
8 hlasov
39
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
40
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
41
Dušan Šimka, NEKA
8 hlasov
42
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
43
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
44
Ambróz Jamriško, NEKA
6 hlasov
45
Zuzana Hujsiová, NEKA
6 hlasov
46
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
47
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
6 hlasov
48
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
49
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
50
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
5 hlasov
51
Branislav Doboš, REPUBLIKA
5 hlasov
52
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
53
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
54
Vladimír Revický, REPUBLIKA
5 hlasov
55
Eva Hodásová, KSS
4 hlasov
56
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
4 hlasov
57
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
3 hlasov
58
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
59
Miroslav Ertel, DS
3 hlasov
60
Andrea Filt, DS
3 hlasov

Volebná účasť

32,19 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,19 %
04.11. 2017 1. kolo 36,68 %
09.11. 2013 1. kolo 24,63 %