Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
56,52%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
22,46%
Igor Ryban NEKA
15,22%
Juraj Pavlovič KSS
4,35%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Choma, SMER - SD
40 hlasov
2
Jozef Štrba, SMER - SD
32 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER - SD
31 hlasov
4
Robert Ficek, SMER - SD
29 hlasov
5
Branislav Bačík, SMER - SD
25 hlasov
6
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
7
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
24 hlasov
8
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
9
Monika Kavecká, NEKA
21 hlasov
10
Štefan Zelník, SNS
21 hlasov
11
Jozef Machyna, SMER - SD
20 hlasov
12
Rudolf Michalec, SMER - SD
19 hlasov
13
František Štefánik, KSS
18 hlasov
14
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
18 hlasov
15
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
16
Anton Trnovec, SMER - SD
18 hlasov
17
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
18 hlasov
18
Mariana Bohačiaková, SNS
18 hlasov
19
Jozef Papán, SMER - SD
17 hlasov
20
Igor Liška, SMER - SD
16 hlasov
21
Pavol Čorba, SMER - SD
16 hlasov
22
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
23
Ján Ďuriš, NEKA
15 hlasov
24
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
15 hlasov
25
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
26
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
27
Patrik Groma, NEKA
13 hlasov
28
Michal Smolka, SNS
13 hlasov
29
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
30
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
31
Daniel Klačko, SNS
12 hlasov
32
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
12 hlasov
33
Dana Veveričíková, SNS
12 hlasov
34
Martin Babčan, NEKA
12 hlasov
35
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
36
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
37
Róbert Kašša, NEKA
11 hlasov
38
Emil Rafaj, SNS
10 hlasov
39
Milan Mrázik, 99%
10 hlasov
40
Vladimír Sadloň, SNS
10 hlasov
41
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
42
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
43
Martin Hanuliak, NEKA
9 hlasov
44
Juraj Petráš, OKS, NOVA
8 hlasov
45
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
46
Vladimír Droppa, KSS
7 hlasov
47
Juraj Hamaj, NEKA
7 hlasov
48
Viliam Turský, SNS
7 hlasov
49
Marian Hurík, OKS, NOVA
6 hlasov
50
Peter Ničík, OKS, NOVA
6 hlasov
51
Dušan Štadáni, NEKA
6 hlasov
52
Mária Sluková, MS
6 hlasov
53
Anton Štefko, SNS
5 hlasov
54
Jaroslav Pecho, SNS
5 hlasov
55
Ľubomír Ryant, SNS
4 hlasov
56
Pavol Škorík, SĽS
4 hlasov
57
Ivan Koterba, 99%
4 hlasov
58
Vladislava Uhliariková, NP
4 hlasov
59
Peter Vajda, NEKA
4 hlasov
60
Marian Orieščik, KSS
4 hlasov
61
Martin Seč, NEKA
3 hlasov
62
Štefan Svetko, NEKA
3 hlasov
63
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasov
64
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
3 hlasov
65
Štefan Muchy, KSS
2 hlasov
66
Jozef Juriš, NEKA
2 hlasov
67
Marek Heinrich, NEKA
2 hlasov
68
Milan Turčan, NEKA
2 hlasov
69
Roman Repa, NEKA
2 hlasov
70
Peter Miškus, EDS
2 hlasov
71
Boris Schubert, NEKA
2 hlasov
72
Peter Tarábek, SNS
2 hlasov
73
Peter Mesároš, EDS
74
Peter Hroško, PD

Volebná účasť

23,08
%
2017 1. kolo
10,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,08%
2013 1. kolo 10,51%