vyberte rok
Liešťanyokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
69,15%
Štefan Škultéty NEKA
9,57%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
7,45%
Petra Hajšelová Sme rodina
6,38%
Igor Valko NP
3,19%
Nora Pániková SZS
2,48%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,77%

Volebná účasť

28,91
%
2017 1. kolo
16,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,91%
2013 1. kolo 16,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Krpelan, NEKA
202 hlasov
2
Anton Vrecko, NEKA
104 hlasov
3
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
100 hlasov
4
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
87 hlasov
5
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
6
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
73 hlasov
7
Miroslav Rajčo, NEKA
65 hlasov
8
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
65 hlasov
9
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
10
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
48 hlasov
11
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
12
Pavol Caňo, NEKA
44 hlasov
13
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
14
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
15
Tomáš Grešner, NEKA
35 hlasov
16
Viera Beňová, NEKA
35 hlasov
17
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
18
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
19
Ladislav Procházka, NEKA
31 hlasov
20
Branislav Gigac, NEKA
31 hlasov
21
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
22
Mária Šramková, NEKA
30 hlasov
23
Jana Matiašková, NEKA
29 hlasov
24
Vojtech Čičmanec, NEKA
27 hlasov
25
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
26
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
27
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
28
Tomáš Kozák, NEKA
20 hlasov
29
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
31
Michal Ďureje, NEKA
18 hlasov
32
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
33
Tibor Čičmanec, NEKA
16 hlasov
34
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
35
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
36
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
37
Viera Hurtišová, KSS
15 hlasov
38
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
39
Martin Drozd, NEKA
14 hlasov
40
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
41
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
42
Jozef Franek, NEKA
12 hlasov
43
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
44
Andrej Kmotorka, NEKA
11 hlasov
45
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
46
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
47
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
48
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
49
Ľubomír Dzurák, NEKA
10 hlasov
50
Dušan Ďuriš, NEKA
9 hlasov
51
Martin Šujan, NEKA
9 hlasov
52
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
53
Alojz Vlčko, NEKA
8 hlasov
54
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
55
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
56
Eduard Prilinský, NEKA
6 hlasov
57
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
58
Karol Herceg, KSS
5 hlasov
59
Jozef Otto, NEKA
5 hlasov
60
Ingrid Majdová, KSS
4 hlasov
61
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
62
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
63
Miroslav Dzina, NEKA
4 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
65
Ján Madžo, DOMA DOBRE
3 hlasov
66
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
2 hlasov
68
Martin Uríček, NEKA
1 hlasov