Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
77,16%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,02%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
6,79%
Marián Herdel NEKA
3,70%
Peter Palko KSS
2,47%
Ľubomír Žabár NEKA
1,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Gaman, SMER - SD
70 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
65 hlasov
3
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
63 hlasov
4
František Tám, SMER - SD
46 hlasov
5
Katarína Macháčková, NEKA
44 hlasov
6
Miloš Cúcik, NEKA
42 hlasov
7
Mohamed Hemza, SMER - SD
41 hlasov
8
Peter Juríček, NEKA
37 hlasov
9
Štefan Mjartan, SMER - SD
35 hlasov
10
Dušan Ďuriš, SMER - SD
32 hlasov
11
Ján Bodnár, SMER - SD
32 hlasov
12
Richard Takáč, SMER - SD
31 hlasov
13
Ján Cipov, SMER - SD
29 hlasov
14
Martin Lukačovič, SMER - SD
26 hlasov
15
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
16
Dušan Šimka, NEKA
24 hlasov
17
Ján Belanský, NEKA
18 hlasov
18
Jozef Škadra, SNS
17 hlasov
19
Štefan Škríp, SNS
16 hlasov
20
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
21
Emil Divéky, SNS
15 hlasov
22
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
23
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
24
Dana Melišková, NEKA
12 hlasov
25
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
26
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
27
Ľuboš Maxina, NEKA
9 hlasov
28
Vladimír Petráš, SNS
9 hlasov
29
Miroslav Valach, KSS
9 hlasov
30
Viliam Kurbel, NEKA
9 hlasov
31
Marek Michalovič, NEKA
8 hlasov
32
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
8 hlasov
33
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
34
Jozef Balčirák, NEKA
7 hlasov
35
Viera Beňová, NEKA
7 hlasov
36
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
37
Zuzana Kútna, SMS
6 hlasov
38
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
39
Petra Kobetičová, NEKA
6 hlasov
40
Jozef Vrábeľ, NEKA
6 hlasov
41
Adriána Svitková, SMS
6 hlasov
42
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
43
Vladimíra Ďuračková, NEKA
5 hlasov
44
Vojtech Bartoš, NEKA
5 hlasov
45
Milan Bureš, KSS
5 hlasov
46
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
47
Branislav Ondruška, SNS
5 hlasov
48
Jaroslav Hanzel, NEKA
5 hlasov
49
Ján Dobrovodský, NEKA
5 hlasov
50
Róbert Frimmel, NEKA
5 hlasov
51
Jana Červienková, NEKA
4 hlasov
52
Helena Dadíková, NEKA
4 hlasov
53
Jaroslav Daniš, DOST
4 hlasov
54
Ľudovít Vojtko, SNS
4 hlasov
55
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasov
56
Augustín Jozef Lang, SNS
4 hlasov
57
Marek Daniš, ĽS-HZDS
4 hlasov
58
Anton Špeťko, NEKA
3 hlasov
59
Miroslav Samiec, KSS
3 hlasov
60
Ján Mokrý, SNS
3 hlasov
61
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
62
Vladimír Buzalka, NEKA
3 hlasov
63
Mária Luprichová, SNS
3 hlasov
64
Boris Borovica, SNS
3 hlasov
65
Jozef Zubák, DOST
2 hlasov
66
Andrej Plachý, KSS
2 hlasov
67
Patrícia Grófová, NEKA
1 hlasov
68
Marián Mikula, KSS
1 hlasov
69
Anton Turčan, KSS
1 hlasov
70
Viera Masaryková, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

28,91
%
2017 1. kolo
16,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,91%
2013 1. kolo 16,83%