Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
76,94%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
9,86%
Adrián Mikuš NEKA
4,58%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,87%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,82%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
205 hlasov
2
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
185 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
181 hlasov
4
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
155 hlasov
5
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
138 hlasov
6
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
88 hlasov
7
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
83 hlasov
8
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
75 hlasov
9
Michal Ďureje, NEKA
72 hlasov
10
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
66 hlasov
11
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
64 hlasov
12
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
63 hlasov
13
Ladislav Smatana, NEKA
61 hlasov
14
Mária Šramková, NEKA
61 hlasov
15
Ladislav Procházka, NEKA
61 hlasov
16
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
60 hlasov
17
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
59 hlasov
18
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
19
Vladimír Revický, REPUBLIKA
48 hlasov
20
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
48 hlasov
21
Dušan Šimka, NEKA
47 hlasov
22
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
43 hlasov
23
Katarína Svobodová, NEKA
42 hlasov
24
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
40 hlasov
25
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
40 hlasov
26
Branislav Doboš, REPUBLIKA
38 hlasov
27
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
38 hlasov
28
Igor Sojka, KSS
34 hlasov
29
Helena Dadíková, NEKA
32 hlasov
30
Tomáš Tines, NEKA
29 hlasov
31
Zuzana Hujsiová, NEKA
29 hlasov
32
Silvia Bošnovičová, NEKA
27 hlasov
33
Ľuboš Jelačič, NEKA
27 hlasov
34
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
25 hlasov
35
Silvia Grúberová, NEKA
24 hlasov
36
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
24 hlasov
37
Martin Drozd, NEKA
22 hlasov
38
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
39
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
22 hlasov
40
Ambróz Jamriško, NEKA
21 hlasov
41
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
21 hlasov
42
Juraj Leporis, NEKA
21 hlasov
43
Tomáš Šujan, NEKA
21 hlasov
44
Michaela Brunclíková, NEKA
20 hlasov
45
Alojz Vlčko, NEKA
20 hlasov
46
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
19 hlasov
47
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
48
Michal Dobiš, NEKA
19 hlasov
49
Miroslav Ertel, DS
16 hlasov
50
Viera Mrázová, NEKA
16 hlasov
51
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
14 hlasov
52
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
53
Radoslav Iždinský, NEKA
12 hlasov
54
Eva Hodásová, KSS
11 hlasov
55
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
56
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
57
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
58
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
7 hlasov
59
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
5 hlasov
60
Andrea Filt, DS
2 hlasov

Volebná účasť

62,38 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,38 %
04.11. 2017 1. kolo 28,91 %
09.11. 2013 1. kolo 16,83 %