Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,40%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36,89%
Anton Korba NEKA
4,85%
Štefan Straka KSS
1,94%
Jozef Mihalčin SĽS
1,94%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,97%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Ladičkovský, NEKA
46 hlasov
2
Milan Čička, SNS
45 hlasov
3
Ján Ferko, SMER - SD
27 hlasov
4
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
26 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
22 hlasov
6
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
7
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
8
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
9
František Bazar, SNS
19 hlasov
10
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
11
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
17 hlasov
12
Tibor Focko, SMER - SD
15 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
14 hlasov
14
Cyril Hirjak, NEKA
13 hlasov
15
Ľuboslava Hofericová, NEKA
10 hlasov
16
Peter Kulan, NOVA
8 hlasov
17
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
18
Iveta Mičáková, ÚSVIT
6 hlasov
19
Michal Druga, SMER - SD
6 hlasov
20
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
21
Marián Paško, ÚSVIT
6 hlasov
22
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
6 hlasov
23
Anna Sotaková, KSS
5 hlasov
24
Marián Feigl, ÚSVIT
5 hlasov
25
Marián Vojtko, SNS
5 hlasov
26
Zdenek Novák, 99%, PaS
5 hlasov
27
Peter Beták, NOVA
4 hlasov
28
Martin Hoľko, NOVA
4 hlasov
29
Monika Petrušková, ÚSVIT
4 hlasov
30
Vladimír Sivý, SMS
2 hlasov
31
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasov
32
Veronika Kocková, 99%, PaS
2 hlasov
33
Jozef Bajkó, Z-SNP
1 hlasov
34
Martina Adameková, NOVA
1 hlasov
35
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
36
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
37
Marek Juro, SaS
1 hlasov
38
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
39
Iveta Lesáková, Z-SNP
40
Matúš Karas, KSS
41
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
42
Simona Galliková, Z-SNP

Volebná účasť

38,29
%
2017 1. kolo
28,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,29%
2013 1. kolo 28,07%