Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
26,56%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
26,56%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
17,19%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
7,81%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
6,25%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
6,25%
Miroslav Urban REPUBLIKA
6,25%
Marián Murín NEKA
1,56%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,56%
Andrea Starinská NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
20 hlasov
2
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
18 hlasov
3
Zuzana Valocká, NEKA
11 hlasov
4
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
5
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
6
Roman Maťko, SMER - SD
8 hlasov
7
Ján Kováčik, SMER - SD
7 hlasov
8
Jozef Krištoffy, NEKA
7 hlasov
9
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
10
Bibiana Pánisová, SMER - SD
7 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
6 hlasov
12
Martin Hudec, NEKA
6 hlasov
13
Dušan Kričko, REPUBLIKA
6 hlasov
14
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
15
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
16
Stanislav Thomka, NEKA
6 hlasov
17
Marián Fedor, SMER - SD
6 hlasov
18
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
5 hlasov
19
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
20
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
21
František Výrostko, NEKA
5 hlasov
22
Lenka Sláviková, SMER - SD
5 hlasov
23
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
5 hlasov
24
Peter Kašuba, NEKA
4 hlasov
25
Branislav Zacharides, NEKA
4 hlasov
26
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
27
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
3 hlasov
28
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
29
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
30
Milan Ftorek, NEKA
3 hlasov
31
Viliam Komora, NK/NEKA
3 hlasov
32
Daniel Diškanec, NK/NEKA
3 hlasov
33
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
3 hlasov
34
Marián Krivuš, NEKA
3 hlasov
35
Peter Majko, SNS
3 hlasov
36
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
37
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
38
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
39
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
40
Martina Antošová, NEKA
2 hlasov
41
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
42
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
43
Marek Belák, NEKA
2 hlasov
44
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
45
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Dušan Zachar, NK/NEKA
2 hlasov
47
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
48
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
49
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
50
Miroslav Jánošík, SNS
1 hlasov
51
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
52
Jozef Petráš, NEKA
1 hlasov
53
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
54
Alexander Velitš, KSS
1 hlasov
55
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
1 hlasov
56
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
57
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
58
Peter Had, ŽIVOT
1 hlasov
59
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
60
Ľubomír Vaňko, NEKA
61
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
62
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
63
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
64
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
65
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko

Volebná účasť

54,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,07 %
04.11. 2017 1. kolo 30,76 %
09.11. 2013 1. kolo 15,15 %