Levice okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
29,16%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,34%
Milan Belica NEKA
16,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8,70%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,17%
Martin Kusenda NEKA
4,97%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,67%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,89%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,71%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,43%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,10%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 854 hlasov
2
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 829 hlasov
3
Ján Krtík, NEKA
2 670 hlasov
4
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 079 hlasov
5
Peter Benček, NEKA
2 073 hlasov
6
Marek Földesi, NEKA
1 660 hlasov
7
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 655 hlasov
8
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 607 hlasov
9
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 485 hlasov
10
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
1 412 hlasov
11
Roman Salinka, NEKA
1 408 hlasov
12
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 402 hlasov
13
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
1 381 hlasov
14
Mária Kuriačková, NEKA
1 235 hlasov
15
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
1 204 hlasov
16
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
1 082 hlasov
17
Tomáš Krištof, NEKA
1 039 hlasov
18
Ján Janáč, NEKA
971 hlasov
19
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
870 hlasov
20
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
838 hlasov
21
Peter Drábik, NEKA
822 hlasov
22
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
808 hlasov
23
Jozef Kubovič, NEKA
805 hlasov
24
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
796 hlasov
25
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
786 hlasov
26
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
774 hlasov
27
Tomáš Ižold, NEKA
683 hlasov
28
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
654 hlasov
29
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
648 hlasov
30
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
616 hlasov
31
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
567 hlasov
32
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
564 hlasov
33
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
507 hlasov
34
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
497 hlasov
35
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
481 hlasov
36
Branislav Štefanický, NEKA
435 hlasov
37
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
434 hlasov
38
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
426 hlasov
39
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
417 hlasov
40
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
390 hlasov
41
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
381 hlasov
42
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
362 hlasov
43
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
336 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
334 hlasov
45
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
333 hlasov
46
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
331 hlasov
47
Roland Bogár, NEKA
330 hlasov
48
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
315 hlasov
49
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
305 hlasov
50
Mária Farkašová, NEKA
300 hlasov
51
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
290 hlasov
52
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
269 hlasov
53
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
257 hlasov
54
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
231 hlasov
55
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
226 hlasov
56
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
224 hlasov
57
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
217 hlasov
58
Dana Ďurišová, NK/NEKA
207 hlasov
59
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
204 hlasov
60
Peter Marko, NK/NEKA
203 hlasov
61
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
202 hlasov
62
Tibor Moravský, NEKA
202 hlasov
63
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
200 hlasov
64
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
182 hlasov
65
Ján Proksa, NK/NEKA
176 hlasov
66
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
135 hlasov
67
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
120 hlasov
68
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
120 hlasov
69
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
101 hlasov
70
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
81 hlasov
71
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78 hlasov
72
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
59 hlasov
73
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
57 hlasov
74
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
50 hlasov
75
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
35 hlasov

Volebná účasť

33,19 %

Historický vývoj

29.10. 2022 33,19 %
04.11. 2017 1. kolo 27,29 %
23.11. 2013 2. kolo 11,08 %
09.11. 2013 1. kolo 13,59 %