vyberte rok
Leviceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
31,98%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
29,76%
Milan Uhrík ĽSNS
16,36%
Peter Oremus NEKA
13,03%
Iván Farkas SMK
4,60%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,00%
Ján Marko NP
0,66%
Ľászló Hajdu MKDA
0,62%

Volebná účasť

27,29
%
2017 1. kolo
11,08
%
2013 2. kolo
13,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,29%
2013 2. kolo 11,08%
2013 1. kolo 13,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3271 hlasov
2
Ján Krtík, NEKA
2857 hlasov
3
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2787 hlasov
4
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2677 hlasov
5
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2253 hlasov
6
Igor Éder, NEKA
2190 hlasov
7
Igor Varga, NEKA
2074 hlasov
8
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1828 hlasov
9
Erika Sulinová, NEKA
1491 hlasov
10
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1458 hlasov
11
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1308 hlasov
12
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1223 hlasov
13
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1174 hlasov
14
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1020 hlasov
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
972 hlasov
16
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
923 hlasov
17
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
866 hlasov
18
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
829 hlasov
19
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
767 hlasov
20
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
750 hlasov
21
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
710 hlasov
22
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
705 hlasov
23
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
676 hlasov
24
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
651 hlasov
25
Igor Gogora, NEKA
641 hlasov
26
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
590 hlasov
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
498 hlasov
28
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
491 hlasov
29
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
436 hlasov
30
Zita Cseri, NEKA
432 hlasov
31
Pál Zachar, NEKA
426 hlasov
32
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
425 hlasov
33
Tibor Csenger, SMK-MKP
420 hlasov
34
Beáta Kiss, SMK-MKP
408 hlasov
35
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
394 hlasov
36
Ondrej Juhász, NEKA
393 hlasov
37
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
389 hlasov
38
Ján Hamar, KSS
356 hlasov
39
Dezső Pálffy, SMK-MKP
345 hlasov
40
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
328 hlasov
41
Peter Köpöncei, SMK-MKP
294 hlasov
42
Marianna Šedivá, NEKA
271 hlasov
43
Michal Ivanický, KSS
250 hlasov
44
Ján Kútik, KSS
174 hlasov
45
Ladislav Vörös, KSS
156 hlasov
46
Miroslav Kamenský, KSS
142 hlasov