vyberte rok
Letanovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68,42%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
15,79%
Jozef Červenák RIS
7,02%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,16%
Jarmila Tkáčová SNS
2,46%
Róbert Bačinský NEKA
0,70%
Ján Struk SMS
0,70%
Rudolf Botka NP
0,35%
Jaroslav Džunko NEKA
0,35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,35%
Vladislav Stanko NEKA
0,35%
Adam Šepetka NAJ
0,35%
Jozef Bobík NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS

Volebná účasť

19,69
%
2017 1. kolo
6,06
%
2013 2. kolo
10,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,69%
2013 2. kolo 6,06%
2013 1. kolo 10,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
185 hlasov
2
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
115 hlasov
3
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
4
Pavol Bečarik, SNS
97 hlasov
5
Adnan Akram, NEKA
75 hlasov
6
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
7
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
8
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
9
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
10
Ján Volný, SMER-SD
59 hlasov
11
Lea Grečková, SMER-SD
48 hlasov
12
Michal Komara, SMER-SD
44 hlasov
13
Dávid Demečko, SNS
40 hlasov
14
Peter Zelený, SNS
38 hlasov
15
Janka Brziaková, SMER-SD
35 hlasov
16
Marián Hojstrič, NEKA
35 hlasov
17
Ondrej Kapusta, NEKA
30 hlasov
18
Rastislav Neuvirth, ŠKV
22 hlasov
19
Valter Retter, SNS
20 hlasov
20
Iveta Rušinová, SMER-SD
20 hlasov
21
Miroslav Pomajdík, VZDOR
17 hlasov
22
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
23
Maroš Divok, NEKA
16 hlasov
24
Róbert Kočiš, NEKA
16 hlasov
25
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
26
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
28
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
29
Beáta Janovcová, SNS
15 hlasov
30
Radovan Ďorko, ŠKV
11 hlasov
31
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Stanislav Lorko, SNS
10 hlasov
33
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
34
Martin Kaščák, SNS
8 hlasov
35
Milan Smižanský, ŠANCA
7 hlasov
36
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
6 hlasov
37
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
6 hlasov
38
Lívia Kozlová, ŠKV
4 hlasov
39
Vladimíra Dunková, ŠKV
2 hlasov