Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
53,33%
Rudolf Bauer KDS
46,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
59,26%
Rudolf Bauer KDS
22,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,70%
Lukáš Sisák KSS
3,70%
Dominika Palaščáková NOVA
1,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,85%
Jaroslav Džunko NEKA
1,85%
Ivan Kuhn OKS
1,85%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
33 hlasov
2
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
3
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
21 hlasov
5
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
6
Juraj Jevin, SaS
18 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER - SD
17 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
15 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
11
Ľubica Rošková, SMER - SD
13 hlasov
12
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
12 hlasov
13
Emil Ďurovčík, SMER - SD
12 hlasov
14
Jana Cibereová, SMER - SD
10 hlasov
15
Oliver Petrík, NEKA
9 hlasov
16
Slavomír Žužo, MS
8 hlasov
17
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
18
Ján Potocký, SMS
7 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
20
Branislav Sijka, NEKA
6 hlasov
21
Vladimíra Fortunová, KSS
6 hlasov
22
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
23
Juraj Brecko, KSS
5 hlasov
24
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
26
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
27
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
28
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
30
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
31
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
32
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
33
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
35
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
36
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
37
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
38
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
39
Martin Magura, SMS
1 hlasov
40
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
41
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
42
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
43
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
44
Mária Uchnárová, SMS
45
Attila Barkó, SMK-MKP
46
Ján Bednár, NOVA
47
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Tibor Varga, SMK-MKP
49
Slavomír Kešeľ, SRÚS
50
Gábor Mihók, SMK-MKP
51
Imrich Balog, KĽS
52
Jaroslava Špaková, DS
53
Jaroslav Tokár, SRÚS
54
Pavol Valko, SMS
55
Jaroslav Vaľo, SNS

Volebná účasť

22,57
%
2017 1. kolo
13,39
%
2013 2. kolo
17,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,57%
2013 2. kolo 13,39%
2013 1. kolo 17,09%