Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
73,21%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21,43%
Dorota Bujňáková NP
1,79%
Anton Korba NEKA
1,79%
Jozef Mihalčin SĽS
1,79%
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kičura, SMER - SD
43 hlasov
2
Radoslav Čuha, SMER - SD
41 hlasov
3
Viera Leščáková, NOVA
34 hlasov
4
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
5
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
6
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
7
Jozef Kakaščik, NEKA
7 hlasov
8
Emil Chlapeček, SMER - SD
6 hlasov
9
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
10
Peter Klein, NEKA
6 hlasov
11
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
12
Vladislav Bašista, SMER - SD
5 hlasov
13
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
14
Miroslav Sopko, NOVA
4 hlasov
15
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
16
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
17
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
18
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
19
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
20
Jiří Ballarin, NEKA
2 hlasov
21
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
22
Pavel Hagyari, NEKA
1 hlasov
23
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
24
František Balog, SRÚS
1 hlasov
25
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
26
Branko Benko, SMER - SD
1 hlasov
27
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
28
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
29
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
31
Miroslav Leško, SMER - SD
1 hlasov
32
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
33
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
34
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
35
Michal Kaliňák, SMER - SD
1 hlasov
36
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
37
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
38
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
39
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
40
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
41
Jozef Frankovský, NEKA
42
Marcel Jenča, SNS
43
Milan Hlivjak, 99%, PaS
44
Cyril Leško, SNS
45
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
46
Michal Hlivjak, 99%, PaS
47
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
48
Ľudovít Malaga, NEKA
49
Stanislav Mathia, NOVA
50
František Merkovský, 99%, PaS
51
Pavel Mihaľák, NEKA
52
Matúš Murajda, NEKA
53
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
54
Lukáš Priščák, SNS
55
Viliam Sedlák, 99%, PaS
56
Radko Lapoš, NEKA
57
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
58
Anton Demeter, SNS
59
Ján Katica, NEKA
60
Jozef Jakubík, 99%, PaS
61
Jozef Kipikaša, SNS
62
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
63
Mária Klebanová, SNS
64
Ján Jacoš, 99%, PaS
65
Mikuláš Komanický, SMER - SD
66
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
67
Marián Krakovský, KSS
68
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
69
František Janus, NEKA
70
Igor Kreta, KSS
71
Paulína Štefaničová, NOVA
72
Stanislav Šváby, NOVA
73
Andrej Tudor, KSS
74
Milan Cimerman, Z-SNP
75
Andrej Buday, SaS
76
Dušan Brhlík, NEKA
77
Vladimír Borecký, NEKA
78
Miroslav Benko, SMER - SD
79
Ivan Benko, NEKA
80
Radoslav Bednarčik, SNS
81
Tibor Bažo, SRÚS
82
Iveta Baranová, NEKA
83
Rudolf Voit, NEKA
84
Radovan Bačík, NEKA
85
Ladislav Babuščák, NOVA
86
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
87
Ján Dobrovič, NEKA
88
Alica Dragulová, NOVA
89
Peter Hatalčík, SMER - SD
90
Jaroslav Uličný, SNS
91
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
92
Viera Vasiliaková, KSS
93
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
94
Zdenko Velecký, NEKA
95
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
96
Marek Guman, NEKA
97
Ondrej Gubač, NEKA
98
Stanislav Grega, NEKA
99
Vladimír Feľbaba, NOVA
100
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
101
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
102
Ján Andrejko, NEKA

Volebná účasť

25,10
%
2017 1. kolo
31,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,10%
2013 1. kolo 31,84%