vyberte rok
Lentvoraokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
37,50%
Igor Kašper NEKA
18,75%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
12,50%
Ján Lunter NEKA
12,50%
Znenek Očovan NAJ
12,50%
Pavel Greksa NEKA
6,25%
Miroslav Gálik NAS
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

28,07
%
2017 1. kolo
42,00
%
2013 2. kolo
36,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,07%
2013 2. kolo 42%
2013 1. kolo 36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
2
Ján Mičuda, SMER-SD
5 hlasov
3
Pavol Baculík, NEKA
4 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
4 hlasov
5
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
6
Pavol Križo, SNS
4 hlasov
7
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
8
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
9
Branislav Hámorník, SMER-SD
3 hlasov
10
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
11
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
2 hlasov
13
Pavel Greksa, NEKA
2 hlasov
14
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
15
Juraj Pelč, NEKA
2 hlasov
16
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
17
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
18
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Attila Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
21
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
22
Denisa Nincová, NEKA
23
Péter Csúsz, SMK-MKP
24
Tibor Tóth, MOST - HÍD
25
Štefan Kertész, MOST - HÍD
26
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
27
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
29
István Mázik, MKDA-MKDSZ
30
László Kerekes, SMK-MKP
31
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
32
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
33
Július Čipčala, SRK
34
Ján Svoreň, KSS
35
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Lukáš Čavoj, NEKA
37
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
38
Karol Ferencz, MOST - HÍD
39
Marian Šulek, KSS
40
Péter György, SMK-MKP
41
Lucia Kašiarová, KSS
42
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Jozef Bari, SRK
44
Zoltán Balog, NEKA