Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
50,91%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
49,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
58,06%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
27,42%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,06%
Karol Konárik SNS
1,61%
Ondrej Binder NEKA
1,61%
Andrea Jenčíková NP
1,61%
Jozef Sásik SĽS
1,61%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
30 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
15 hlasov
3
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
4
Zoltán Bán, SMK-MKP
14 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
11 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
7
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
8
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
9 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
8 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
8 hlasov
11
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
6 hlasov
12
Ján Antal, ÚSVIT
6 hlasov
13
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
14
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
15
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
5 hlasov
16
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
17
Silvia Vargová, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
19
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
20
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
21
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
22
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
23
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
24
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
25
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
26
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
27
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
28
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
29
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
31
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
32
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
34
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
35
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
36
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Peter Vraniak, ÚSVIT
38
Samuel Zubo, KSS
39
Veronika Rízová, KSS
40
Renáta Puhlová, PD
41
Aneta Vargicová, SNS
42
Ján Hiraj, NP
43
Helena Krauszová, SMS
44
Vojtech Kökény, SRK
45
Dušan Faško, KSS
46
Dušan Širák, KSS
47
Jana Uhrinová, SNS

Volebná účasť

43,29
%
2017 1. kolo
34,16
%
2013 2. kolo
40,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,29%
2013 2. kolo 34,16%
2013 1. kolo 40,99%