Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
91,52%
Rudolf Bauer KDS
8,48%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,98%
Rudolf Bauer KDS
15,54%
Lukáš Sisák KSS
7,37%
Dominika Palaščáková NOVA
5,38%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,38%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,19%
Jozef Holečko NEKA
2,19%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,99%
Jaroslav Džunko NEKA
1,99%
Ivan Kuhn OKS
1,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
503 hlasov
2
László Farkas, SMK-MKP
396 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
276 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
269 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
262 hlasov
6
Jozef Horváth, SMER - SD
221 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
219 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
192 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
136 hlasov
10
Ladislav Illés, SMK-MKP
105 hlasov
11
Csaba Furik, SMK-MKP
84 hlasov
12
József Kopasz, SMK-MKP
82 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER - SD
44 hlasov
14
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
36 hlasov
15
Juraj Sobek, SMER - SD
21 hlasov
16
Michaela Kapustníková, NOVA
21 hlasov
17
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
19
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
20
Tichomír Kačo, NEKA
13 hlasov
21
Vladimír Dvorový, SMER - SD
12 hlasov
22
Ľudovít Tóth, SĽS
11 hlasov
23
Edita Anthony, SaS
11 hlasov
24
Štefan Tatranský, KSS
10 hlasov
25
Miroslav Tóth, SMER - SD
10 hlasov
26
Ján Tomáš, NEKA
10 hlasov
27
Ladislav Szilágyi, SaS
10 hlasov
28
Magdaléna Haburová, NEKA
9 hlasov
29
František Tomko, NEKA
9 hlasov
30
Terézia Kačová, NOVA
9 hlasov
31
Rastislav Petrovič, SMER - SD
8 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
8 hlasov
33
Tibor Jánošík, NOVA
8 hlasov
34
Marek Čižmár, NEKA
8 hlasov
35
Peter Pető, NEKA
8 hlasov
36
Miloš Ferko, NOVA
7 hlasov
37
Jaroslav Soták, NEKA
7 hlasov
38
Zlatica Čeplíková, NEKA
7 hlasov
39
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
40
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
41
Igor Balog, SRÚS
6 hlasov
42
Gejza Gore, NEKA
6 hlasov
43
Andrej Kocák, MS
6 hlasov
44
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
45
Ján Lukáč, SMS
5 hlasov
46
Róbert Puci, SMER - SD
5 hlasov
47
František Kolbaský, ÚSVIT
5 hlasov
48
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
49
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
50
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
51
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
52
Pavel Szijjártó, SĽS
4 hlasov
53
Katarína Mischurová, NEKA
4 hlasov
54
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
55
Matúš Hada, KĽS
4 hlasov
56
Robert Engel, NEKA
4 hlasov
57
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
58
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
59
Juraj Selecký, NEKA
3 hlasov
60
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
61
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
62
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
63
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
64
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
65
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
66
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
67
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov

Volebná účasť

29,99
%
2017 1. kolo
15,72
%
2013 2. kolo
42,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,99%
2013 2. kolo 15,72%
2013 1. kolo 42,14%