vyberte rok
Lehota pod Vtáčnikomokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,83%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
15,56%
Štefan Škultéty NEKA
15,56%
Petra Hajšelová Sme rodina
5,86%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,79%
Igor Valko NP
1,34%
Nora Pániková SZS
1,06%

Volebná účasť

33,35
%
2017 1. kolo
28,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,35%
2013 1. kolo 28,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Ďureje, NEKA
680 hlasov
2
Ján Madžo, DOMA DOBRE
474 hlasov
3
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
273 hlasov
4
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
248 hlasov
5
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
211 hlasov
6
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
196 hlasov
7
Mária Šramková, NEKA
191 hlasov
8
Viera Beňová, NEKA
178 hlasov
9
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
176 hlasov
10
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
168 hlasov
11
Dušan Ďuriš, NEKA
166 hlasov
12
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
160 hlasov
13
Ladislav Procházka, NEKA
160 hlasov
14
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
140 hlasov
15
Tomáš Tines, NEKA
140 hlasov
16
Martin Drozd, NEKA
135 hlasov
17
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
18
Andrej Kmotorka, NEKA
126 hlasov
19
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
125 hlasov
20
Jozef Franek, NEKA
124 hlasov
21
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
123 hlasov
22
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
122 hlasov
23
Alojz Vlčko, NEKA
117 hlasov
24
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
116 hlasov
25
Tomáš Kozák, NEKA
111 hlasov
26
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
105 hlasov
27
Martin Šujan, NEKA
98 hlasov
28
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
90 hlasov
29
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
30
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
31
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
84 hlasov
32
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
33
Pavol Caňo, NEKA
82 hlasov
34
Ľubomír Dzurák, NEKA
81 hlasov
35
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
36
Anton Vrecko, NEKA
75 hlasov
37
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
71 hlasov
38
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
39
Vojtech Čičmanec, NEKA
68 hlasov
40
Viera Hurtišová, KSS
67 hlasov
41
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
42
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
43
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
57 hlasov
44
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
45
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
46
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
47
Tomáš Grešner, NEKA
55 hlasov
48
Jana Matiašková, NEKA
55 hlasov
49
Branislav Gigac, NEKA
54 hlasov
50
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
51
Miroslav Rajčo, NEKA
40 hlasov
52
Branislav Krpelan, NEKA
38 hlasov
53
Miroslav Dzina, NEKA
36 hlasov
54
Tibor Čičmanec, NEKA
35 hlasov
55
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
56
Jozef Otto, NEKA
30 hlasov
57
Karol Herceg, KSS
27 hlasov
58
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
27 hlasov
59
Ingrid Majdová, KSS
25 hlasov
60
Eduard Prilinský, NEKA
24 hlasov
61
Martin Uríček, NEKA
23 hlasov
62
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
23 hlasov
63
Igor Sojka, KSS
22 hlasov
64
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
22 hlasov
65
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
66
Marián Mittaš, KSS
17 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
16 hlasov
68
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
14 hlasov