vyberte rok
Lehota nad Rimavicouokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
45,57%
Ján Lunter NEKA
29,11%
Martin Juhaniak NEKA
15,19%
Igor Kašper NEKA
3,80%
Jozef Šimko NEKA
2,53%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,27%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,27%
Znenek Očovan NAJ
1,27%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

34,58
%
2017 1. kolo
38,07
%
2013 2. kolo
28,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,58%
2013 2. kolo 38,07%
2013 1. kolo 28,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, SMER-SD
28 hlasov
2
Stanislava Zvarová, SMER-SD
22 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
21 hlasov
4
Roman Lebeda, NEKA
19 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
15 hlasov
6
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
8
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
11 hlasov
11
Katarína Moncoľová, NEKA
11 hlasov
12
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
13
Peter Juhász, SMK-MKP
10 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
10 hlasov
15
Miroslava Vargová, NEKA
10 hlasov
16
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Martin Pliešovský, SNS
9 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Ivan Hazucha, SMER-SD
6 hlasov
20
Miroslava Grendelová, KSS
5 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
22
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
24
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
27
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
28
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
29
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
30
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
31
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
32
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
33
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
35
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
36
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
37
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
38
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
40
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
43
Aladár Bari, MOST - HÍD
44
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
45
Ladislav Lang, MOST - HÍD
46
Gejza Mede, NEKA
47
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...