Lehota okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
35,55%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,02%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,22%
Martin Kusenda NEKA
9,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,05%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,08%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,54%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,47%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,29%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,32%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Kriváček, NEKA
551 hlasov
2
Milan Chmelár, NEKA
387 hlasov
3
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
211 hlasov
4
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
202 hlasov
5
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
132 hlasov
6
Jozef Dvonč, NEKA
127 hlasov
7
Štefan Štefek, NEKA
118 hlasov
8
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
116 hlasov
9
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
100 hlasov
10
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
98 hlasov
11
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
98 hlasov
12
Peter Oremus, NEKA
97 hlasov
13
Štefan Korman, NEKA
93 hlasov
14
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
85 hlasov
15
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
82 hlasov
16
Ľubomír Moravčík, NEKA
81 hlasov
17
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
76 hlasov
18
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
73 hlasov
19
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
20
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
21
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
22
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
23
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
56 hlasov
24
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
25
Marta Rácová, NEKA
53 hlasov
26
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
27
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
28
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
50 hlasov
29
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
30
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
49 hlasov
31
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
46 hlasov
32
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
46 hlasov
33
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
46 hlasov
34
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
35
Jarmila Králová, NEKA
45 hlasov
36
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
37
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
42 hlasov
38
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
39
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
40
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
40 hlasov
41
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
40 hlasov
42
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
43
Šimon Kónya, NEKA
38 hlasov
44
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
38 hlasov
45
Peter Košťál, NEKA
38 hlasov
46
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
47
Lívia Šumichrastová, NEKA
37 hlasov
48
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
37 hlasov
49
Martin Balko, Progresívne Slovensko
36 hlasov
50
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
35 hlasov
51
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
52
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
53
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
32 hlasov
54
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
55
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
56
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
31 hlasov
57
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
31 hlasov
58
Ladislav Turba, NEKA
31 hlasov
59
Peter Pukan, REPUBLIKA
31 hlasov
60
Peter Šedovič, NK/NEKA
30 hlasov
61
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
62
Peter Andel, Progresívne Slovensko
29 hlasov
63
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
64
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
28 hlasov
65
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
66
Erik Blaško, NK/NEKA
27 hlasov
67
Martin Bóri, REPUBLIKA
27 hlasov
68
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
69
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
27 hlasov
70
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
71
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
27 hlasov
72
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
26 hlasov
73
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
74
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
26 hlasov
75
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
26 hlasov
76
Darina Zlatošová, NK/NEKA
25 hlasov
77
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
24 hlasov
78
Juraj Švarc, NEKA
24 hlasov
79
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
24 hlasov
80
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
23 hlasov
81
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
82
Soňa Ďuríková, NEKA
21 hlasov
83
Jana Pukanová, REPUBLIKA
21 hlasov
84
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
20 hlasov
85
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
86
Miroslav Gut, NEKA
19 hlasov
87
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
19 hlasov
88
Martin Čepček, ŽIVOT
18 hlasov
89
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
90
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
17 hlasov
91
Juraj Vízy, NK/NEKA
17 hlasov
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
16 hlasov
93
Martin Skovajsa, NEKA
15 hlasov
94
Igor Husár, REPUBLIKA
15 hlasov
95
Miloš Macho, NK/NEKA
14 hlasov
96
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
14 hlasov
97
Dušan Tóth, NEKA
14 hlasov
98
Peter Božík, Hnutie ONÁS
13 hlasov
99
Peter Paučo, NK/NEKA
13 hlasov
100
Pavol Mada, NEKA
13 hlasov
101
Oľga Paučová, NK/NEKA
12 hlasov
102
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
103
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
104
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
9 hlasov
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
106
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov

Volebná účasť

57,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,17 %
04.11. 2017 1. kolo 35,37 %
23.11. 2013 2. kolo 22,87 %
09.11. 2013 1. kolo 20,02 %