Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
87,02%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
12,98%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
81,87%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
9,89%
Peter Oremus NEKA
4,40%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,37%
Viliam Mokraň KĽS
1,10%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,82%
Robert Dick MS
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
170 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
147 hlasov
3
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
144 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
136 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
135 hlasov
6
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
132 hlasov
7
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
131 hlasov
8
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
127 hlasov
9
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
126 hlasov
10
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
125 hlasov
11
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
115 hlasov
12
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
109 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
86 hlasov
14
Eva Antošová, SNS
68 hlasov
15
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
63 hlasov
16
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
17
Peter Oremus, NEKA
47 hlasov
18
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
19
Ivan Habiňák, SNS
46 hlasov
20
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
37 hlasov
21
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
35 hlasov
22
Milan Greguš, SNS
31 hlasov
23
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
24
Miloslav Horka, SNS
30 hlasov
25
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
26
Stanislav Hamar, SNS
26 hlasov
27
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
28
Milena Candráková, KSS
21 hlasov
29
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
30
Vladimír Lauko, SNS
21 hlasov
31
Juraj Gajdoš, SNS
21 hlasov
32
Dušan Janek, KSS
21 hlasov
33
Oľga Froncová, SNS
20 hlasov
34
Jozef Čapla, SNS
20 hlasov
35
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
36
Anna Čagalová, SNS
19 hlasov
37
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
38
Martin Mikuláš, SNS
18 hlasov
39
Ladislav Prešinský, NEKA
18 hlasov
40
Pavol Leštinský, KSS
18 hlasov
41
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
42
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
18 hlasov
43
Jozef Šiška, KSS
17 hlasov
44
Miroslav Timko, KSS
17 hlasov
45
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
46
Marta Miklošková, KDS
16 hlasov
47
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
48
Pavol Otepka, ASV
16 hlasov
49
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
50
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
14 hlasov
51
Ján Kollár, KSS
14 hlasov
52
Eduard Kolesár, ASV
12 hlasov
53
Anton Žikla, KSS
12 hlasov
54
Ivana Matušková, SMS
12 hlasov
55
Oľga Otrasová, KSS
11 hlasov
56
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
57
Milan Chalachan, SMS
10 hlasov
58
Vladislav Borík, SOĽ
10 hlasov
59
Pavol Dávid, SMS
8 hlasov
60
Ondrej Ňorba, KSS
7 hlasov
61
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
62
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
7 hlasov
63
Jaroslav Lopata, KSS
6 hlasov
64
Juraj Uhrín, SĽS
6 hlasov
65
Peter Spišiak, NaS - ns
6 hlasov
66
Jaroslav Lörinčík, KSS
5 hlasov
67
Miloslav Slováčik, NaS - ns
5 hlasov
68
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
69
Viliam Mokraň, KĽS
4 hlasov
70
Andrea Samková, KĽS
4 hlasov
71
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
72
Róbert Balkó, SMK-MKP
4 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

35,37
%
2017 1. kolo
22,87
%
2013 2. kolo
20,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,37%
2013 2. kolo 22,87%
2013 1. kolo 20,02%