vyberte rok
Lažanyokres Prešov

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
26,19%
Jozef Mihalčin ĽSNS
26,19%
Peter Chudík Smer-SD
19,05%
Ján Garaj NEKA
11,90%
Milan Šteiner SZS
11,90%
Miroslav Škvarek SNS
4,76%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

30,00
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30%
2013 1. kolo 14,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
2
Cyril Leško, SNS
10 hlasov
3
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
4
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
5
Pavel Hagyari, NEKA
6 hlasov
6
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
7
Peter Bartek, SNS
5 hlasov
8
Peter Cvengroš, NEKA
5 hlasov
9
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
10
Jozef Demčák, NEKA
5 hlasov
11
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Jozef Kičura, SMER-SD
4 hlasov
15
Pavol Kleban, SNS
4 hlasov
16
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Ján Dobrovič, SNS
4 hlasov
18
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Marcela Birošová, SMER-SD
4 hlasov
20
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Rudolf Dupkala, NEKA
4 hlasov
22
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Miroslav Benko, SMER-SD
4 hlasov
24
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Martin Kovalčík, NEKA
4 hlasov
26
Peter Šulík, DS
3 hlasov
27
Milan Šteiner, SZS
3 hlasov
28
Peter Šmeringai, NEKA
3 hlasov
29
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
3 hlasov
31
František Oľha, ŠANCA
3 hlasov
32
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Jana Kočišová Čižová, NEKA
3 hlasov
35
Milan Hudák, SMER-SD
3 hlasov
36
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Miroslav Bartko, NEKA
3 hlasov
38
Peter Krajňák, MOST - HÍD
3 hlasov
39
Martin Ďurišin, NEKA
2 hlasov
40
Jaroslav Daňo, SMER-SD
2 hlasov
41
Renáta Fedorčíková, NEKA
2 hlasov
42
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Martina Copáková, ŠANCA
2 hlasov
44
Štefan Szidor, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Ľubomír Safko, NAJ
2 hlasov
46
Peter Ihnat, NEKA
2 hlasov
47
Mária Halátová, DS
2 hlasov
48
Ján Ahlers, NEKA
2 hlasov
49
Jozef Babinčák, NEKA
2 hlasov
50
Patrik Kiseľa, NEKA
2 hlasov
51
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
52
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
53
Ľudovít Sabol, SNS
2 hlasov
54
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
55
Martin Lipka, SNS
1 hlasov
56
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Richard Drutarovský, OKS
1 hlasov
58
Michal Hlivjak, SNS
1 hlasov
59
Eva Hrabková, KSS
1 hlasov
60
Juraj Hudáč, SMER-SD
1 hlasov
61
Ľudovít Malaga, SMER-SD
1 hlasov
62
Michal Majdák, SNS
1 hlasov
63
Peter Kríž, ŠANCA
1 hlasov
64
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Tomáš Lukačko, SMER-SD
1 hlasov
66
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
67
Jozef Červeňák, NP
1 hlasov
68
Ivan Bobák, SNS
1 hlasov
69
Vladimír Uram, SMER-SD
1 hlasov
70
Jozef Čokina, MOST - HÍD
1 hlasov
71
František Porochnavý, NEKA
1 hlasov
72
Róbert Tkáč, SMER-SD
1 hlasov
73
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
1 hlasov
74
René Polačok, DS
75
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
76
Ruženka Berežná, NEKA
77
Jozef Šváč, NP
78
Ján Tobiaš, SP
79
Andrej Tudor, KSS
80
Peter Uhlár, OKS
81
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
82
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
83
Matúš Murajda, MOST - HÍD
84
Michal Mamrilla, KSS
85
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
86
Štefan Janíčko, KSS
87
Marián Krakovský, KSS
88
Jozef Dužda, RIS
89
Emil Chlapeček, SMER-SD
90
Eva Harsághy, SNS
91
Ľuba Kráľová, NEKA
92
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
93
Vladimír Borecký, SNS
94
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
95
Tomáš Cina, SZ
96
Igor Kréta, KSS
97
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
98
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99
Štefan Kubini, VZDOR