Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,37%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26,32%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
10,53%
Štefan Straka KSS
5,26%
Anton Korba NEKA
5,26%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,26%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Janus, NEKA
7 hlasov
2
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
3
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
4
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
5
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
6
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
7
Jaroslav Uličný, SNS
3 hlasov
8
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
9
Janette Langová, NOVA
3 hlasov
10
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
11
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
12
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
13
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
14
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
15
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
16
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
17
Dušan Brhlík, NEKA
2 hlasov
18
Michal Kaliňák, SMER - SD
2 hlasov
19
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
20
Pavel Hagyari, NEKA
2 hlasov
21
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
2 hlasov
22
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
23
Jiří Ballarin, NEKA
2 hlasov
24
Branko Benko, SMER - SD
2 hlasov
25
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
26
Jozef Kičura, SMER - SD
1 hlasov
27
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
28
Emil Chlapeček, SMER - SD
1 hlasov
29
Vladimír Feľbaba, NOVA
1 hlasov
30
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
31
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
32
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
33
Vladislav Bašista, SMER - SD
1 hlasov
34
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
35
Miroslav Benko, SMER - SD
1 hlasov
36
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
37
Radoslav Čuha, SMER - SD
1 hlasov
38
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
39
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
40
Alica Dragulová, NOVA
1 hlasov
41
Ján Andrejko, NEKA
1 hlasov
42
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
43
Mikuláš Komanický, SMER - SD
1 hlasov
44
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
45
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
47
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
48
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
49
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
50
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
51
Stanislav Grega, NEKA
52
Ondrej Gubač, NEKA
53
Marek Guman, NEKA
54
Peter Hatalčík, SMER - SD
55
Štefan Hatok, NEKA
56
Michal Hlivjak, 99%, PaS
57
Milan Hlivjak, 99%, PaS
58
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
59
Ján Jacoš, 99%, PaS
60
Jozef Jakubík, 99%, PaS
61
Jozef Kakaščik, NEKA
62
Jozef Frankovský, NEKA
63
Richard Drutarovský, NOVA
64
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
65
Radovan Bačík, NEKA
66
František Balog, SRÚS
67
Iveta Baranová, NEKA
68
Tibor Bažo, SRÚS
69
Radoslav Bednarčik, SNS
70
Vladimír Borecký, NEKA
71
Andrej Buday, SaS
72
Peter Bugár, KSS
73
Milan Cimerman, Z-SNP
74
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
75
Ján Katica, NEKA
76
Jozef Kipikaša, SNS
77
Pavol Kleban, SNS
78
Lukáš Priščák, SNS
79
Viliam Sedlák, 99%, PaS
80
Paulína Štefaničová, NOVA
81
Stanislav Šváby, NOVA
82
Patrik Tomič, NEKA
83
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
84
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
85
Ľubomír Vaško, NOVA
86
Zdenko Velecký, NEKA
87
Rudolf Voit, NEKA
88
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
89
Matúš Murajda, NEKA
90
František Merkovský, 99%, PaS
91
Mária Klebanová, SNS
92
Peter Klein, NEKA
93
Anton Klimko, NOVA
94
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
95
Marián Krakovský, KSS
96
Ľuba Kráľová, NEKA
97
Radomír Kreheľ, NEKA
98
Radko Lapoš, NEKA
99
Viera Leščáková, NOVA
100
Ľudovít Malaga, NEKA
101
Stanislav Mathia, NOVA
102
Miroslav Lukáč, SMER - SD

Volebná účasť

14,61 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 30,00 %
09.11. 2013 1. kolo 14,61 %