Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
72,50%
Rudolf Bauer KDS
27,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
32,03%
Rudolf Bauer KDS
20,31%
Dominika Palaščáková NOVA
12,50%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
11,72%
Lukáš Sisák KSS
7,81%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,69%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,91%
Ivan Kuhn OKS
3,91%
Jaroslav Džunko NEKA
2,34%
Jozef Holečko NEKA
0,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
60 hlasov
2
Jana Mondiková, SMER - SD
56 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
36 hlasov
4
Štefan Tatranský, KSS
33 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
30 hlasov
6
Robert Engel, NEKA
26 hlasov
7
Vladimír Dvorový, SMER - SD
25 hlasov
8
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
9
Juraj Selecký, NEKA
20 hlasov
10
Róbert Puci, SMER - SD
20 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER - SD
15 hlasov
12
Igor Balog, SRÚS
14 hlasov
13
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
14
Iveta Kohanová, NEKA
12 hlasov
15
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
16
Aneta Horváthová, EDS
10 hlasov
17
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
10 hlasov
19
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
20
Gejza Gore, NEKA
8 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
8 hlasov
22
Terézia Kačová, NOVA
8 hlasov
23
Michaela Kapustníková, NOVA
8 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
25
Matúš Hada, KĽS
7 hlasov
26
Marián Kolesár, NEKA
6 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
6 hlasov
28
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
30
Miroslav Tóth, SMER - SD
5 hlasov
31
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
32
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
33
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
34
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
35
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
36
František Tomko, NEKA
4 hlasov
37
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
38
František Kolbaský, ÚSVIT
4 hlasov
39
Andrej Kocák, MS
4 hlasov
40
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasov
41
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
42
László Farkas, SMK-MKP
3 hlasov
43
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
44
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
45
József Kopasz, SMK-MKP
3 hlasov
46
Peter Pető, NEKA
3 hlasov
47
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
48
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
49
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
52
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
53
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
54
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
55
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
56
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
57
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
58
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
2 hlasov
59
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
60
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
61
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
62
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
63
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
64
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
65
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
66
Mária Szuperák, SMK-MKP
67
Csaba Furik, SMK-MKP

Volebná účasť

19,46
%
2017 1. kolo
5,16
%
2013 2. kolo
19,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,46%
2013 2. kolo 5,16%
2013 1. kolo 19,58%