vyberte rok
Lastomírokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
48,58%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,46%
Róbert Bačinský NEKA
3,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,55%
Jarmila Tkáčová SNS
2,48%
Jozef Bobík NEKA
2,13%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,77%
Oliver Petrík JĽSS
1,42%
Jaroslav Džunko NEKA
0,71%
Lukáš Sisák KSS
0,35%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,27
%
2017 1. kolo
13,14
%
2013 2. kolo
21,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,27%
2013 2. kolo 13,14%
2013 1. kolo 21,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
144 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER-SD
88 hlasov
3
Timea Sotáková, SMER-SD
79 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
71 hlasov
5
František Farkaš, SMER-SD
69 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
7
Pavol Kuchta, SMER-SD
60 hlasov
8
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
9
Ján Mihalečko, SMER-SD
56 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
54 hlasov
11
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
12
Ildikó Vargová, ŠKV
37 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
36 hlasov
14
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
15
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
16
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
30 hlasov
17
Michal Stričík, ŠKV
27 hlasov
18
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
19
Matej Šarocký, ŠANCA
23 hlasov
20
Stanislav Gaľa, ŠKV
18 hlasov
21
Jozef Bobík, NEKA
16 hlasov
22
Dušan Goda, NEKA
16 hlasov
23
Bohuš Jakuboc, ŠKV
15 hlasov
24
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
25
Lukáš Pažinka, NEKA
15 hlasov
26
Erik Sibal, NEKA
13 hlasov
27
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
30
Ľudovít Adam, NEKA
11 hlasov
31
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
32
Peter Sabol, SNS
10 hlasov
33
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
34
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
35
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Ján Viselka, NEKA
9 hlasov
37
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
38
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Peter Badida, VZDOR
8 hlasov
40
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
41
Peter Malík, SNS
7 hlasov
42
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
7 hlasov
43
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
45
Mária Bálintová, MOST - HÍD
7 hlasov
46
Jozef Jambor, NAJ
6 hlasov
47
Peter Horňák, DS
6 hlasov
48
Emil Čurma, SNS
6 hlasov
49
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
50
Jozef Onda, NAJ
6 hlasov
51
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
52
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
53
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
54
Marta Hermannová, NAJ
4 hlasov
55
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
56
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
57
Radoslav Smutný, SP
4 hlasov
58
Karol Pavelka, SNS
4 hlasov
59
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
60
Peter Jakab, MOST - HÍD
3 hlasov
61
Peter Borza, SNS
3 hlasov
62
Viliam Brandis, NAJ
3 hlasov
63
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
64
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
66
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
67
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
68
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
69
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
70
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
71
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
72
Oskar Szabo, SZS
73
Mikuláš Kiš, NAJ
74
Tibor Varga, SMK-MKP