Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
83,72%
Rudolf Bauer KDS
16,28%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,72%
Rudolf Bauer KDS
16,98%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
9,43%
Lukáš Sisák KSS
5,66%
Jaroslav Džunko NEKA
3,77%
Dominika Palaščáková NOVA
1,89%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,89%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,89%
Jozef Holečko NEKA
1,89%
Ivan Kuhn OKS
1,89%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
34 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
33 hlasov
3
Slavomír Kešeľ, SRÚS
33 hlasov
4
Oliver Petrík, NEKA
29 hlasov
5
Valéria Eľková, NEKA
23 hlasov
6
Juraj Brecko, KSS
17 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER - SD
14 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
14 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
13 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER - SD
8 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
František Farkaš, SMER - SD
5 hlasov
17
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
18
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
19
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
20
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
21
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
22
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
24
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
25
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
26
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
27
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
28
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
29
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
30
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
31
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
32
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
33
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
34
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
35
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
36
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
37
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
39
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
40
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
41
Milan Potocký, NEKA
1 hlasov
42
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
44
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
45
Dagmara Balogová, KSS
46
Attila Barkó, SMK-MKP
47
Jaroslava Špaková, DS
48
Martin Magura, SMS
49
Rastislav Tomaš, KSS
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
51
Juraj Jevin, SaS
52
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
53
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Tomáš Bubelíny, NOVA
55
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

26,71
%
2017 1. kolo
10,97
%
2013 2. kolo
19,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,71%
2013 2. kolo 10,97%
2013 1. kolo 19,66%