Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
26,47%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
23,53%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
17,65%
Marián Murín NEKA
11,76%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
8,82%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
8,82%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,94%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
Miroslav Urban REPUBLIKA
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
11 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
10 hlasov
3
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
4
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
5
Branislav Zacharides, NEKA
9 hlasov
6
Zuzana Valocká, NEKA
9 hlasov
7
Erika Cintulová, NEKA
8 hlasov
8
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
9
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
10
Marián Fedor, SMER - SD
5 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
12
Roman Maťko, SMER - SD
4 hlasov
13
Stanislav Thomka, NEKA
4 hlasov
14
Jozef Krištoffy, NEKA
4 hlasov
15
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
16
Ľubomír Vaňko, NEKA
4 hlasov
17
Daniel Diškanec, NK/NEKA
4 hlasov
18
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
19
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
20
Milan Ftorek, NEKA
3 hlasov
21
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
22
Lenka Sláviková, SMER - SD
3 hlasov
23
Jozef Petráš, NEKA
3 hlasov
24
Martin Hudec, NEKA
3 hlasov
25
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
26
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
28
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
29
Dušan Zachar, NK/NEKA
2 hlasov
30
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
31
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
32
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
33
Peter Kašuba, NEKA
2 hlasov
34
Marián Krivuš, NEKA
2 hlasov
35
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
2 hlasov
36
Marek Belák, NEKA
1 hlasov
37
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
38
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
1 hlasov
39
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
40
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
41
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
1 hlasov
42
Alexander Velitš, KSS
1 hlasov
43
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
44
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
1 hlasov
45
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
46
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
47
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
48
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
49
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
50
Dušan Kričko, REPUBLIKA
1 hlasov
51
Peter Had, ŽIVOT
1 hlasov
52
Viliam Komora, NK/NEKA
1 hlasov
53
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
54
Bibiana Pánisová, SMER - SD
55
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
56
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
57
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
58
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
60
Martina Antošová, NEKA
61
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
62
Miroslav Jánošík, SNS
63
Peter Majko, SNS
64
Ján Kováčik, SMER - SD
65
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia

Volebná účasť

40,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,20 %
04.11. 2017 1. kolo 22,58 %
09.11. 2013 1. kolo 18,88 %