Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA, ...
86,90%
Juraj Sinay NEKA
3,45%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ...
2,07%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
1,38%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA...
1,38%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
1,38%
Vladislav Stanko NEKA
1,38%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
1,38%
Tomáš Janco REPUBLIKA
0,69%
Ivan Hriczko SIM
0,00%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,00%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
108 hlasov
2
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
103 hlasov
3
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
101 hlasov
4
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
92 hlasov
5
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89 hlasov
6
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89 hlasov
7
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
88 hlasov
8
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
88 hlasov
9
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské...
47 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
13 hlasov
11
Juraj Banik, Socialisti.sk
12 hlasov
12
Gabriela Zvolenská, NEKA
11 hlasov
13
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
9 hlasov
14
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
15
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
7 hlasov
16
Katarína Albertová, Socialisti.sk
7 hlasov
17
Róbert Vass, NEKA
7 hlasov
18
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
7 hlasov
19
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
7 hlasov
20
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
6 hlasov
21
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
5 hlasov
22
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
5 hlasov
23
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
5 hlasov
24
Milan Leško, REPUBLIKA
5 hlasov
25
Milan Filip, NK/NEKA
4 hlasy
26
Ladislav Ivan, NEKA
4 hlasy
27
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
4 hlasy
28
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
3 hlasy
29
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
30
Mária Kolesarová, KSS
3 hlasy
31
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
32
Vladimír Seman, NEKA
3 hlasy
33
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
3 hlasy
34
Blažej Béda, NK/NEKA
3 hlasy
35
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasy
36
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
3 hlasy
37
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
2 hlasy
38
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
2 hlasy
39
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
2 hlasy
40
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasy
41
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasy
42
Martin Galgoczy, KDH
2 hlasy
43
František Čuchráč, NEKA
2 hlasy
44
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasy
45
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
2 hlasy
46
Cyril Korpesio, NEKA
1 hlas
47
Marek Andráš, NEKA
1 hlas
48
Metod Ševčík, NEKA
1 hlas
49
Ján Dobránsky, KDH
1 hlas
50
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
1 hlas
51
Patrik Prokopovič, NEKA
1 hlas
52
Slavomír Illeš, SNS
1 hlas
53
Denisa Maková, KSS
1 hlas
54
Marek Kožuch, NEKA
1 hlas
55
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
0 hlasov
56
Mário Schreiter, KSS
0 hlasov
57
Peter Sovák, KDH
0 hlasov
58
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
0 hlasov
59
Erik Biž, KDH
0 hlasov
60
Milan Mika, NEKA
0 hlasov
61
Milan Malý, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

55,80 %

Historický vývoj

29.10. 2022 55,80 %
04.11. 2017 1. kolo 36,25 %
23.11. 2013 2. kolo 34,71 %
09.11. 2013 1. kolo 34,71 %