vyberte rok
Ladmovceokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
74,74%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,16%
Lukáš Sisák KSS
2,11%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

36,25
%
2017 1. kolo
34,71
%
2013 2. kolo
34,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,25%
2013 2. kolo 34,71%
2013 1. kolo 34,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
68 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
62 hlasov
3
Zoltán Ilko, SMK-MKP
58 hlasov
4
István Takács, SMK-MKP
58 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
51 hlasov
6
Gejza Sačko, MOST - HÍD
40 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
38 hlasov
8
Ján Juhász, MOST - HÍD
36 hlasov
9
Peter Rico, MOST - HÍD
35 hlasov
10
Jozef Želinský, MOST - HÍD
28 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
28 hlasov
12
Edina Kocsisová, NEKA
24 hlasov
13
Peter Pandy, MOST - HÍD
18 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
16 hlasov
15
Jozef Horváth, MOST - HÍD
10 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
10 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
7 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
21
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
22
Adrian Haraszti, NAJ
5 hlasov
23
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
24
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
25
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
26
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
28
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
29
Dionýz Szabó, ŠKV
3 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
33
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
35
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
36
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
37
Milan Malý, KSS
2 hlasov
38
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
39
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
41
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
42
Róbert Puci, SMER-SD
1 hlasov
43
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
47
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
49
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
50
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
51
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
52
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
53
Marián Vanci, ŠKV
54
Jozef Gamrát, NEKA
55
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
56
Martin Galgoczy, NEKA
57
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
58
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
60
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
61
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
62
Iveta Solomonová, KSS
63
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Terézia Stanková, NEKA
65
Michal Magnes, SNS
66
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Július Hajdu, SMER-SD
69
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko