Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
97,83%
Rudolf Bauer KDS
2,17%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
81,52%
Rudolf Bauer KDS
10,87%
Dominika Palaščáková NOVA
5,43%
Jaroslav Džunko NEKA
2,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
72 hlasov
2
Mária Szuperák, SMK-MKP
64 hlasov
3
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
59 hlasov
4
Ladislav Illés, SMK-MKP
57 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
53 hlasov
6
László Farkas, SMK-MKP
52 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
30 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
10
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
11
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
14
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
15
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
16
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
17
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
20
Jozef Horváth, SMER - SD
3 hlasov
21
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
22
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
23
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
24
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
25
Jana Mondiková, SMER - SD
2 hlasov
26
Róbert Puci, SMER - SD
2 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
29
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
30
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
31
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
32
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
33
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
34
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
35
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
36
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
37
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
38
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
39
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
40
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
41
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
42
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
43
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
44
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
45
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
46
František Tomko, NEKA
1 hlasov
47
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
48
Martin Begala, NEKA
49
Ľubomír Bulla, NEKA
50
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
51
Jaroslav Soták, NEKA
52
Juraj Sobek, SMER - SD
53
Juraj Selecký, NEKA
54
Ľubomír Princík, NEKA
55
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
56
Katarína Mischurová, NEKA
57
Miloš Kubica, NEKA
58
Gejza Gore, NEKA
59
Jaroslav Konečný, NEKA
60
Andrej Kocák, MS
61
Vladimír Juroš, MS
62
Matúš Hada, KĽS
63
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
64
Robert Engel, NEKA
65
Vladimír Dvorový, SMER - SD
66
Zlatica Čeplíková, NEKA
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

34,71 %

Historický vývoj

34,71 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 36,25 %
23.11. 2013 2. kolo 34,71 %
09.11. 2013 1. kolo 34,71 %