vyberte rok
Lackovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
39,08%
Peter Chudík Smer-SD
31,93%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,50%
Andrej Gmitter NEKA
3,78%
Miroslav Škvarek SNS
3,78%
František Bednár NAJ
3,36%
Ján Garaj NEKA
2,52%
Pavol Gašper NEKA
2,10%
František Oľha Šanca
2,10%
Milan Šteiner SZS
0,42%
Jozef Šváč NP
0,42%
Eduard Markovič NEKA

Volebná účasť

42,29
%
2017 1. kolo
53,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,29%
2013 1. kolo 53,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
78 hlasov
2
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
3
Ivan Hopta, ÚSVIT
53 hlasov
4
Tibor Focko, SMER-SD
47 hlasov
5
Ján Ferko, SMER-SD
44 hlasov
6
Peter Pipák, SNS
43 hlasov
7
Marián Vojtko, SNS
43 hlasov
8
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
43 hlasov
9
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
10
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
11
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
12
Marián Paško, ÚSVIT
29 hlasov
13
Ondrej Mudry, SMER-SD
29 hlasov
14
Marta Burdová, ŠANCA
27 hlasov
15
Mária Cehelská, SOĽ
26 hlasov
16
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
17
Michal Druga, SMER-SD
22 hlasov
18
Jozef Fedorko, SMER-SD
21 hlasov
19
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
20
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
21
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
22
Andrej Semanco, NEKA
17 hlasov
23
Štefan Behun, SNS
17 hlasov
24
Jozef Babják, SDKÚ-DS
15 hlasov
25
Darina Barančíková, SOĽ
14 hlasov
26
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
27
Monika Chomová, MOST - HÍD
13 hlasov
28
Romana Porochnavá, #SIEŤ
13 hlasov
29
Gabriela Želizňáková, NEKA
11 hlasov
30
Lucia Gombitová, ÚSVIT
8 hlasov
31
Ondrej Chovanec, SNS
8 hlasov
32
Marián Kovaľ, SNS
7 hlasov
33
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
7 hlasov
34
Marek Basala, SP
6 hlasov
35
Pavol Brek, ÚSVIT
6 hlasov
36
Mário Perinaj, MOST - HÍD
5 hlasov
37
Peter Šamudovský, KSS
5 hlasov
38
Peter Ferenc, OKS
3 hlasov
39
Miroslav Gajdoš, NAJ
3 hlasov
40
Dušan Hrabec, NAJ
3 hlasov
41
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
42
Stanislav Hančár, NAJ
2 hlasov
43
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
45
Hana Loziaková, MOST - HÍD
2 hlasov
46
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
47
Lukáš Šandor, EDS