Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
52,23%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35,22%
Štefan Straka KSS
6,07%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,43%
Dorota Bujňáková NP
1,62%
Anton Korba NEKA
1,21%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,81%
Jozef Mihalčin SĽS
0,40%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboslava Hofericová, NEKA
243 hlasov
2
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
79 hlasov
3
Anna Sotaková, KSS
58 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
58 hlasov
5
Cyril Hirjak, NEKA
46 hlasov
6
Tibor Focko, SMER - SD
44 hlasov
7
Štefan Ladičkovský, NEKA
38 hlasov
8
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31 hlasov
9
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
10
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
23 hlasov
11
Ján Ferko, SMER - SD
23 hlasov
12
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
21 hlasov
13
Marián Vojtko, SNS
20 hlasov
14
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
15
Michal Druga, SMER - SD
17 hlasov
16
Marián Paško, ÚSVIT
16 hlasov
17
Jozef Fedorko, SMER - SD
15 hlasov
18
Peter Beták, NOVA
15 hlasov
19
Andrej Semanco, NEKA
14 hlasov
20
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
13 hlasov
21
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
22
Marián Feigl, ÚSVIT
11 hlasov
23
Martin Hoľko, NOVA
10 hlasov
24
Martina Adameková, NOVA
8 hlasov
25
František Bazar, SNS
8 hlasov
26
Iveta Mičáková, ÚSVIT
8 hlasov
27
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
28
Vladimír Sivý, SMS
5 hlasov
29
Peter Kulan, NOVA
5 hlasov
30
Monika Petrušková, ÚSVIT
4 hlasov
31
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
32
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
3 hlasov
33
Zdenek Novák, 99%, PaS
2 hlasov
34
Jozef Bajkó, Z-SNP
2 hlasov
35
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
36
Matúš Karas, KSS
2 hlasov
37
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
38
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
39
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
40
Iveta Lesáková, Z-SNP
41
Marek Juro, SaS
42
Milan Čička, SNS

Volebná účasť

42,29
%
2017 1. kolo
53,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,29%
2013 1. kolo 53,21%