vyberte rok
Kystaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,95%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,37%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
6,32%
Rudolf Botka NP
3,16%
Jarmila Tkáčová SNS
3,16%
Róbert Bačinský NEKA
1,05%
Oliver Petrík JĽSS
1,05%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

29,78
%
2017 1. kolo
11,07
%
2013 2. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,78%
2013 2. kolo 11,07%
2013 1. kolo 17,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
60 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
36 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
33 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
32 hlasov
5
Gabriel Garanič, NEKA
29 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
27 hlasov
7
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
18 hlasov
8
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
9
Radoslav Rendeš, ŠKV
18 hlasov
10
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Peter Rico, MOST - HÍD
15 hlasov
12
Peter Bačkovský, ŠKV
14 hlasov
13
Antónia Hrabská, ŠKV
14 hlasov
14
Tichomír Kačo, ŠKV
14 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
13 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
17
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Karol Pataky, MOST - HÍD
10 hlasov
19
Michal Magnes, SNS
9 hlasov
20
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
23
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
24
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
26
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
31
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
33
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
35
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
36
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
39
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
40
Gejza Sačko, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
42
Milan Malý, KSS
3 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
44
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
46
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
47
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
48
Michaela Ducárová, ŠKV
2 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
50
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
51
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
52
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
53
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
54
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
55
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
56
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
57
Peter Pandy, MOST - HÍD
58
Marián Vanci, ŠKV
59
István Takács, SMK-MKP
60
Csilla Bálintová, SMK-MKP
61
Adrian Haraszti, NAJ
62
Marta Hrobová, ÚSVIT
63
Ján Juhász, MOST - HÍD
64
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Gustáv Liszkai, SMER-SD
68
Viktor Palko, MOST - HÍD
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD